PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107590}

Bliżej

Closer
7,2 104 698
ocen
7,2 10 1 104698
7,2 28
ocen krytyków
Bliżej
powrót do forum filmu Bliżej

Dogłębnie poruszył, rzucił na kolana i beznadziejnie zauroczył. Wdrążył się głęboko w serce, aby potem je rozerwać. Wyzwalał skrajne uczucia, od żądzy do nienawiści. Oglądając go, nie mogłem powstrzymać się od dreszczy, przeszywających i rozsadzających mnie od wewnątrz. Fenomenalne aktorstwo, całego kwartetu, najbardzieł błyszczą Portman i Owen. Scenariusz jest wyśmienicie skonstruowany, a dialogi, tną i drążą głęboko w serce, aby zadać ból. Nie ma tu jakiś sentymenalnych chwytówa majacych na celu, wywolac współczucie dla bohaterów. Nic, poprostu jesteśmy zmuszani do tego, aby patrzeć jak chłodny obserwator na ból i cierpienie. Nic wiecej nie powiem, po za tym, że jest to fenomenalny film, poruszający dogłębnie, wywołujący prawdziwy ból i skrajne uczucia. Arcydzieło.

Yogi

zgadzam się z Tobą całkowicie. Wczoraj właśnie miałem przyjemność obejrzeć "Bliżej". Fenomenalna gra aktorska w szczególności jak wspomniałeś Portman oraz Owen. Niesamowite dla mnie jest to, że wśród tak wybitnych i bardziej doświadczonych artystów Natalie radzi sobie wyśmienicie, mało tego moim zdaniem jest najlepsza ;)

sam koncept, cała historia jest szalenie ciekawa. Początek filmu wprawdzie jak dla mnie za bardzo naiwny, zbyt szybko i łatwo bohaterowie się poznali i...zakochali. Natomiast od momentu gdy zaczynają się kłótnie i rozstania film nabiera intensywności. Później akcja już toczy się porywając widza ze sobą i co najważniejsze nie chce puścić ;) Pozdrawiam :)

Yogi

kur#$ mać czytać was nie idzie. ile wam placą za pisanie takich bredni? żenujące jest do czego się posuwają polscy dystrybutorzy..

ocenił(a) film na 10
Stefanek

oj, żenujący może być, niewyżyty pseudo-krytyk...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones