PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107590}

Bliżej

Closer
7,2 104 534
oceny
7,2 10 1 104534
7,2 26
ocen krytyków
Bliżej
powrót do forum filmu Bliżej

Nudna beznadzieja

ocenił(a) film na 1

starałam się wynieść cokolwiek z tego filmu i znaleźć usprawiedliwienie dla takiej obsady - nie znalazłam, nie polecam.

asanti

Zgadzam się. Żaden z bohaterów nie wie czego chce i wszyscy miotają sie miedzy sobą w różnych konfiguracjach. Wynudziłam się okropnie. I nie wiem za co te nominacje do Oskara.. Nudny i irytujący film.

ocenił(a) film na 1
Fellina

Bo to film o miłości miał być ;) jednak po obejrzeniu owego dochodzę do wniosku, że tam nikt nikogo nie kochał, miało być tajemniczo, zagadkowo, emocjonująco...a wyszło jak wyszło...

ocenił(a) film na 10
valentine_moon

Ten film z założenia miał być cholernie banalny, więc jestem ciekaw skąd to oczekiwanie na suspens i fajerwerki. Wystarczy spojrzeć na opis, który w jednym zdaniu idealnie streszcza fabułę.

ocenił(a) film na 1
CasperChase

Tylko widzisz, ja nigdy nie czytam opisów, recenzji, ba... nie oglądam nawet zwiastunów filmu :). Lubię zasiąść i oglądać, że tak to ujmę, z czystą kartą. Nawet film, który miał z założenia opowiedzieć banalną historię, nie musi być zrobiony banalnie ;)

ocenił(a) film na 10
valentine_moon

Skoro wiesz, że z założenia miał opowiedzieć banalną historię, to skąd "miało być tajemniczo, zagadkowo, emocjonująco"? Przecież właśnie nie miało być ani tajemniczo, ani zagadkowo. Niektóre emocje (szczególnie te pozytywne) też zostały okrojone na potrzeby fabuły.

Co do wykonania- nie będę dyskutował, bo to już kwestia osobistego odbioru.

ocenił(a) film na 1
CasperChase

Nie wiem, nie czytałam opisów i zapowiedzi, Ty wiesz i wiem to od Ciebie, że "Ten film z założenia miał być cholernie banalny". Ale masz rację, że założyłam, iż będzie "o miłości" w sposób "tradycyjny" :)

ocenił(a) film na 6
asanti

ale ta pani w klubie ze striptizem fajna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones