PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107590}

Bliżej

Closer
7,2 104 698
ocen
7,2 10 1 104698
7,2 28
ocen krytyków
Bliżej
powrót do forum filmu Bliżej

Nudny słaby ...

ocenił(a) film na 1

Szczerze mówiąc to film ten nie zrobił na mnie najmniejszego wrażenia. Mało tego wynudziłem się na nim jak mops. Momentami mnie irytował a innymi drażnił. Jeżeli to ma być prawdziwe życie i uczucia to ja podziękuje. W filmie tym liczy sie tylko sex i on zreszta jest tam traktowany podmiotowo. Słowo kocham cie urzywane jest co chwila i w sumie traci swoja wartosc. Zreszta w filmie nie ma milosci jest tylko sex i dziwna fascynacja erotyczna bohaterow. Jezeli chodzi o gre aktorow to Jud Law zagral slabo i chaotycznie jego postac jest przerysowana i nienaturalna zbyt teatralna. Zdaje sobie sprawe ze to ekranizacja sztuki ale jednak jest to mowiacy o relacjach wspolczesnych ludzi. Natalie Portman ... dziwi mnie nominacja do oskara. Sztywna i sztuczna a podczas sceny ze stripteesem nie przypominala profesjonalnej tancerki ani jeden jej ruch nie byl podobny do ruchow profesjonalnych tancerek erotycznych. Reszte obsady oceniam podobnie. Ogolnie film nie podobal mi sie powiem wiecej zmeczyl mnie plytkoscia i uproszczeniem relacji uczuciowych pomiedzy ludzmi. Nie polecam tego filmu a romantyczny wieczor z dziewczyna wole spedzic przy "Miedzy slowami" lub " zakochanym bez pamieci".

mrbungle

Masz racje jestes traki madry jak malo kto twoje spostrzezenia sa niezwykle trafne . ten film to jedna wielka szmira strata pieniedzy.... bellelelelelelele

ocenił(a) film na 10
marta_70

A ja głosze sprzeciw!!! Bo ten film jest bardzo specyficzny ma również pewien niezwykły magiczny klimat między innymi tworzy go piosenk na wejście i wyjście zamykając film taką spójną klamrą, jest kilka zwrotów akcji, elementy zaskoczenia, i problem sexu i dochowania wierności jednemu człowiekowi, a i nikt nie mówi że tu jest cos o miłości, tu raczej się mówi o tym ze miłość jest trudna do zdefiniowana "niemoge jej poczuć, niemoge dotknąć,..." ukazuje ludzi którzy jej szukają ale do końca niezdają sobie sprawy czym jest miłość zapewne wogóle było to zwykłe zauroczenie, to dodatkowo powoduje że nie potrafią pozostać przy jednym partnerze, itd można by wiele mówić o tm filmie, mnie najbardziej urzekł klimat no poprostu wyśmienicie się to oglądało daje mu 10/10 jest to też jeden z moich ulubionych filmów!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
marta_70

A i tak ku woli ścisłości to jest Melodramat lub jak wolisz dramat/romans a nie jakaś komedia romantyczna zresztą jeszcze jedno Portman była świetna jako aktorka jak równiez pozostali, i żałuje że Cate Banchett odebrała za nią statuetkę.

ocenił(a) film na 1
michzio

Naprawde nie moge zrozumiec ze ludzie uznajacy sie za fanow dobrego kina oceniaja ten film pozytywnie. malo tego jak na razie spotkalem sie tylko z jedna opinia podobna z moja. Nieststy mialem nieprzyjemnosc ogladac ten film dwa razy poniewaz moja przyjaciolka koniecznie chciala go obejrzec i poparla moje zdanie. Czuje sie tak jakby ten film zaczarowal wszystkich ktorzy sie nim tak zachwycaja. po ponownym obejrzeniu juz nawet marne aktorstwo, plytkosc problemu uczuc i w ogole plytkosc calego filmu i fabuly tak mnie nie irytowala jak przedewszystkim dialogi. one sa straszne autor wymyslal je chyba siedzac na kiblu palac papierosa. " kocham cie , chce cie ze..ć , wy...j stad nie nawidze cie " w jednym zdaniu pojawialo sie non stop. albo jeszcze lepsze rz...ś sie z nim ... ale zrobilam to dla nas:D:D:D spoko dziekuje za to poswiecenie "lepszy byl ode mnie? ... inny ale jego sperma jest slodsz" ludzie w jakim swiecie zyjemy u mnie dostaje ten film 1na 10 tylko dlatego ze gorzej sie nie da. to jest jeden z najgorszych filmow jakie widzialem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones