PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657320}

Bliski wróg

Enemies Closer
5,0 2 559
ocen
5,0 10 1 2559
Bliski wróg
powrót do forum filmu Bliski wróg

Super film

ocenił(a) film na 9

Uwielbiam filmy, w których główny bohater ma pecha i jednego dnia/nocy wszyscy chcą go dopaść/zabić ;D
Film był ekstra, była akcja, zero nudy czy monotonii, trochę humoru, zajebisty Jean-Claude Van Damme - niezłego psychola grał, a i ostatnią scenę miał - jak to się mówi - epicką. Wątek Kayli przewidywalny jak cholera, ale i tak mi się podobało.
I najlepszy dialog:
- Telefon nie działa. Odłączyłem go kilka lat temu.
- To po jaką cholerę stoi na stole?
- Ładnie wygląda xD
albo "Wygląda na to, że wziąłeś nóż na strzelaninę" ;D

ocenił(a) film na 10
Szaken22

Dokładnie,mi też bardzo zainponował.

aza_0_9_z_

A wiesz, że podczs kręcenia tej sceny, boskiemu Jean-Klodowi skarpetki i ogólnie- niemyte nogi śmierdziały tak okropnie, że wszyscy w ekipie płakali ze wzruszenia? Wiedziałeś o tym?

ocenił(a) film na 10
tankista

Weź ty mi dupku skrzynki nie zaśmiecaj,bo i tak mam cię w dupie.

ocenił(a) film na 10
tankista

A tak apropo jakiej sceny? Bo jakoś w tym temacie nie było mowy o żadnej konkretnej scenie? Przecież ty nawet tego filmu nie oglądałeś,a pieprzysz głupoty, bo nie masz co robić.I radzę ci ty też umyj nogi,bo tobie z pewnością tak jadą,że cała twoja rodzina nie może wytrzymać.

ocenił(a) film na 9
aza_0_9_z_

Możecie się kłócić gdzieś indziej, a nie pod moim wątkiem? -_- Jesteśmy na Filmwebie. Na forum. Rozmawiamy o filmach, heloł.

ocenił(a) film na 10
Szaken22

Wybacz,ale ten kretyn dręczy mnie już od dłuższego czasu.

ocenił(a) film na 9
aza_0_9_z_

Ignoruj. Szkoda nerwów i klawiatury.

ocenił(a) film na 10
Szaken22

Próbuję,ale strasznie mnie denerwuję.No nic spróbuję.

aza_0_9_z_

I jak? Rzan klot nadal Ci imponuje? ;)

ocenił(a) film na 10
tankista

Tak, bo jestem jego wiernym fanem i przestań do mnie pisać.

aza_0_9_z_

Masz jego zmierzwiony kosmyk włosów z lędźwi, lub chociaż płatek łupieżu z jego czuprynki? Bo ja mam i to i to, i tamto.

ocenił(a) film na 10
tankista

Wiesz kim jesteś ? Kretynem, idiotą i przede wszystkim tchórzem ;) tchórz, tchórz, tchórz i to śmierdzący ;) Przykro mi taka jest prawda ;)

ocenił(a) film na 8
aza_0_9_z_

Ale w tym wątku się trol zagotował... a wracając do filmu to film jest w stylu van dama, Seagala itp... ja dobrze si bawiłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones