PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1219}

Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Close Encounters of the Third Kind
7,2 29 957
ocen
7,2 10 1 29957
7,4 22
oceny krytyków
Bliskie spotkania trzeciego stopnia
powrót do forum filmu Bliskie spotkania trzeciego stopnia
ocenił(a) film na 10
napruto

no, ja też jestem w szoku;)

ocenił(a) film na 6
napruto

W porównaniu do polskich plakatów z tych czasów np. do Obcego ten całkiem nieźle prezentuje treść filmu.

ocenił(a) film na 10
napruto

Ten plakat to kpina

qba797

Też tak uważam. Zresztą jak większość polskich plakatów z tego okresu.

ocenił(a) film na 10
jporuba

Nie tylko z tego. Prześledź obecne plakaty filmowe. Większość to kopie amerykańskich pomysłów. Sztos 2 reklamował przerobiony plakat z Oceans Twelve.

Poza tym, w ogóle obecnie plakaty filmowe trzymają się jednej zasady - ma być na nich twarz gwiazdy, tytuł i jakieś głupkowate hasełko reklamowe, np. "Lejdis - polska odpowiedź na Seks W Wielkim Mieście".

W dzisiejszym marketingu filmowym nie istnieje coś takiego, jak sztuka plakatu filmowego.

jporuba

Artystycznie wiele im zarzucić nie można. Niemniej jednak za zasady mają się nijak do treści filmu i dlatego powstaje zabawny/żenujący dysonans.

ocenił(a) film na 9
napruto

Wiele plakatów z tamtego okresu mi się podoba, ale ten nie pasuje kompletnie, bo wygląda jak z jakiejś komedii (którą film nie jest).

ocenił(a) film na 10
speiderman

Dokładnie jak piszesz kolego...

użytkownik usunięty
napruto

Kretyński.

ocenił(a) film na 8
napruto

jak do jakiegoś mało poważnego filmidła. SZOK

ocenił(a) film na 10
napruto

Ten plakat pasowałby mi idealnie do "Autostopem przez galaktyke"

ocenił(a) film na 7
napruto

Jest masa dużo lepszych plakatów, dlaczego więc na FW, jako główny, przedstawiony jest, jak mniemam, NAJGORSZY z nich? -,- FILMWEB, go home, you're drunk...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones