PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1219}

Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Close Encounters of the Third Kind
7,2 29 957
ocen
7,2 10 1 29957
7,4 22
oceny krytyków
Bliskie spotkania trzeciego stopnia
powrót do forum filmu Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Co prawda to film Lucasa jest bardziej popularny ale na pewno nie lepszy. ''Spotkania'' mają bardziej wciągającą fabułę, są głębszym filmem a pod względem aktorstwa a w aspektach technicznych arcydzieło Spielberga nie ustępuję GW. Film jest jednak mniej popularny a szkoda.

ocenił(a) film na 8
loukas321

Co to za porównanie ? To zupełnie inne filmy (łączy je tylko bardzo szeroki gatunek). Bliskie spotkania można porównać do uprowadzenia, dystryctu 9, natomiast gwiezdne wojny to rozciągnięta fabuła, mnóstwo postaci i światów, można porównać do Avatara czy filmowych Star Treków, Odyseji.

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

Gdybyś znał historię powstawania tych filmów to byś zrozumiał.

ocenił(a) film na 8
loukas321

ale te filmy to 2 różne bajki wiec nie ma sensu porównywać

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

Owszem, ale Bliskie spotkania są lepsze więc powinny być bardziej popularne, filmy te porównuje ze względu na zakład Lucasa i Spielberga.

ocenił(a) film na 8
loukas321

nie słyszałem o tym Zakładzie. Myślałem że chodzi ci o to że oba filmy powstały w tym samym roku

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

Otoż Lucas i Spielberg na początku produkcji obu filmów założyli się który z nich osiągnie większą popularność.

ocenił(a) film na 8
loukas321

Aha więc Lucas wygrał, choć nie wiele bo Spotkanie było docenione też, dużo nominacji i oscar. A GW zdobyły też większą popularność dzięki następnym częściom. Oba filmy bardzo dobre ale ten Lucasa popularniejszy, bo kto nie zna Star Wars :P

ocenił(a) film na 8
loukas321

Nie założyli, mieli się wymienić jakimś % z zysków. Lucas myślał że zrobił interes życia.

ocenił(a) film na 10
KopsonKrk

Gwiezdne Wojny do Odysei Kosmicznej? Chyba przesadziłeś.

ocenił(a) film na 8
sciana

no tak. SW i Odyseja są mocno fantastyczne i nkiesamowite (przyszłość, inne światy), a Bliskie spotkania, obcy tylko odwiedzają ziemie.

ocenił(a) film na 8
loukas321

Tak ,tak, uwielbiam ten film , bardzo mnie interesuje tematyka obcych , na pewno są w innych galaktykach ,a może i nas odwiedzają,..

ocenił(a) film na 8
nathalie34

"Na pewno"-hehehehe to dobre;)
Ciekawe informacje posiadasz;)

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Wejdż na stronę " strefy 51 " albo znajdż w google Boba Lazara , nie będziesz wątpił.

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Hehehehehe;)
Całuję;*

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Czy myślisz że w niewyobrażalnym wielkim wszechświecie jesteśmy sami ? Czytałam wiele książek ,już nie wątpię .

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Nie wiem tego.

ocenił(a) film na 8
loukas321

Co ma piernik do wiatraka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones