PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31400}
6,5 11 918
ocen
6,5 10 1 11918
6,0 3
oceny krytyków
Blokersi
powrót do forum filmu Blokersi

Elo ziomy

użytkownik usunięty

Bardzo dobry film pokazujący realia polskiej młodzieży.Jeśli nie dacie nam pracy możliwości zarobku i rozwijania się to skończymy w więzieniach lub wylądujemy na ulicy o najnizszych standardach życiowych lub poprostu emigracja na zachód,a gospodarka upadnie.Bo kto będzie robił w Polsce jak młodzież wyjedzie i nie wróci?Ja akurat nie narzekam,wiedzie się dobrze,ale znam znajomych po studiach i po zawodówce gdzie ciężko im znaleść pracę,a bezrobocie siega 12%.Przemyślcie moje słowa.Pozdro.

ocenił(a) film na 7

Idź pan z takim podejściem.... Do kogo ty się żalisz ? Do kogo kierujesz słowa "Jeśli nie dacie nam pracy (...)" ? ? ? ?
Taką masz komunę w głowie jak ojciec rydzyk, SLU w avatarze a nie pamiętasz słów Peji "za to życie kure^skie miej do siebie pretensje".

Są ludzie, którzy po studiach nie mają pracy, niestety. Najczęściej jednak dlatego, bo wybrali kierunek studiów tylko z myślą o późniejszej pracy. Nie są dobrzy w tym co robią. Wkładają w to wysiłek, ale nie wkładają serca. Kogo to wina - na pewno nie pracodawców, rządu czy czego tam...
Przemyśl swoje słowa !!

użytkownik usunięty
3xtrzy

Jak widzisz napisałem,że nie narzekam jest ciężko,ale jakoś sobie radze,a słowa kieruje do polityków,akurat obecna sytuacja mi odpowiada gdyby nie (pis i rydzyk byloby cacy),gospodarkę mamy dobra tylko chodzi mi oto,żeby powstrzymać młodych,zdolnych o wyjeżdzanie z kraju i zostanie tu w Polsce,bo w Polsce potrzebne są pieniądze i ludzie z zachodu,którzy wybudują nowe miejsca pracy i zajmą sie młodzieżą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones