PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31400}
6,5 11 922
oceny
6,5 10 1 11922
6,0 3
oceny krytyków
Blokersi
powrót do forum filmu Blokersi

nie no kupa śmiechu , jak wszystko latkowskiego, nieprawdziwy ,debilny
no i ten pozer -Peja ,żygać sie chce jak sie widzi takich meneli,co się ledwo wysłowić umią, a moedy mają jak niewypał, i gadają jaeszcze przy tym jakieś żaosne swoje filozofie zyciowe

phil_anselmo

Jedziesz po Peji .. A z całym szacunkiem dla mojego ulubionego wokalisty Philipa Anselmo on też mega intelektem nie grzeszył :) Ojj a problemy z wysłowieniem to mu sie zdarzały notorycznie :)

Co nie zmienia faktu że skur..... RZĄDZI !!!

phil_anselmo

Ty to sie stary umiesz wysłowić. Co to kurwa są "moedy"?

phil_anselmo

No stary ty to pokazales klase. Na pierwszy rzut oka widac jak Polak potrafi sie wyslowic. Pomijam literowki, ale z tym "umia" to mnie rozwaliles :):):):):):):):) Moze kurwa umieja. Ekspert od wyslawiania sie znalazl. Idz w pizdu i nie wracaj. Sam jestes dno i tyle. Ciekawe jak teraz twoja morda wyglada :)

ocenił(a) film na 7
phil_anselmo

dokładnie , a Peja mocna gadke ma wiec wydu** od niego.
nie ma co ale niezly z niego komik ;D

ocenił(a) film na 6
phil_anselmo

Może Peja nie jest jakimś zajebistym raperem ale akurat wie co mówi, a mówi tak jak go podwórko nauczyło. Poza tym ludzie jeśli już to RZygają, a ty co najwyżej Żygasz... Nawet tego nie potrafisz, nie mówiąc o reszcie pisowni.

phil_anselmo

dno i kupa smiechu to twoja wypowiedz. Dlaczego takie obsrance moga tylko sie kompromitowac anonimowo? Dlaczego gdybys zobaczyl Peje zamknal bys morde i uciekal na druga strone ulicy? Bo kurwa Peja to nie jest pozer tylko 100% naturalizmu. On nie musi kurwa niczego udawac. Tak cieko wam zrozumiec ze sa rozni ludzie na swiecie, a jak ktos nie mysli tak jak wy to nie znaczy ze jest pozerem? hahaha !!! Peja jest jednym z najinteligentniejszych polskich raperow, wyslawa sie wysmienicie i w bardzo przyswajalny sposob. Ludzie przestancie wreszcie zazdroscic. Zyjcie swoim swiatem, swoim zyciem w swojej kupie gowna, a kulture hip hopowa zostawacie w spokoju. Jest ona za trudna dla takich prostakow jak wy, ktorzy nie maja pojecia o prawdziwym zyciu, a wasze zycie i zachowanie to jedynie pic na wode i jedno wielkie udawanie hahah ze niby inteligentni przez to jestescie. "Jesli czego nie rozumiesz to wypierdalaj" ekhmm ten tekst byl miedzy innymi do ciebie, nie wiem czemu zasmiecasz tan temat, o ktorym nie masz zielonego pojecia. Pozdro dla Peji :-)

ocenił(a) film na 6
agnieszka9088

Agnieszka, dziecko, czy ty wiesz co to jest naturalizm? wyłącz komputer->weź do ręki słownik-> ucz się

krolu

Hehehe nie musisz mnie uczyc, sadze ze twoj poziom jest za niski,abys mogl pelnic role chociazby nauczyciela, nie mowie juz o wykladaniu na studiach, ani doswiadczenu w szkole zycia... ,moja edukacja juz dawno sie zakonczyla. A po drugie popatrz na temat królu hahahah, bo odbiegasz od niego znaczaco, inteligencie.

ocenił(a) film na 6
agnieszka9088

Bardzo nad tym ubolewam, że twoja edukacja już się skończyła... To naprawdę przykre, zwłaszcza w twoim przypadku.
Ale do rzeczy: jesteś strasznie rozhukana, napastliwa, obrażasz wszystkich naokoło, po prostu sama się tniesz, a inni userzy na to patrzą i się z ciebie śmieją... Zwróciłem ci uwagę, że używasz słowa, o którego znaczeniu nie masz pojęcia, a ty się od razu oburzasz jakbym ci conajmniej zwyzywał matkę... Ogarnij się.
A do słownika nie zajrzałaś, i dalej będziesz powtarzać, że "Peja ma 100% naturalizmu"... Chyba on sam nie byłby zadowolony.

krolu

Nie masz pojecia z czego bylby zadowolony a z czego nie. Nie powtarzam w kolko ze "Peja ma 100%naturalizmu", powiedzialam raz i wystarczy, a ty powinienes wiedzec, ze nie wszystko bierze sie doslownie. Nie zrozumiales mojej wypowiedzi-trudno. Moja edukacja-moja sprawa. Nie obrazilam nikogo, tylko odpowiedzialam na wypowedz,ktora jak dla mnie byla obrazliwa :"no i ten pozer -Peja ,żygać sie chce jak sie widzi takich meneli,co się ledwo wysłowić umią, a moedy mają jak niewypał, i gadają jaeszcze przy tym jakieś żaosne swoje filozofie zyciowe". Moja forma wypowiedzi to rowniez moja sprawa, liczy sie tresc, a to jak to odbiora inni userzy to ich sprawa i nie wiem czy sie beda smiac, ale mam to gdzies.

ocenił(a) film na 4
agnieszka9088

agnieszko wygladasz mi na mgr blokersa po 7letniej socjologii ze specjalizacja "polskie osiedle"
Szkoda ze zostawiasz ta "liryczna spuscizne" tylko w temacie filmu Blokersi hahaha. No ale coz Latkowski zawsze robil HoT ShiT trafiajace do nastolatek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones