PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31400}
6,5 11 922
oceny
6,5 10 1 11922
6,0 3
oceny krytyków
Blokersi
powrót do forum filmu Blokersi

rewelacja!!!!!!!

ocenił(a) film na 8

Nie jestem blokersem, ani wielkim fanem hip-hop, ale ten film widziałem już kilkanaście razy i na tym się nie skończy.... Doskonale zrealizowany dokument o jakże ważnej subkulturze hip-hopowej. POLECAM GORĄCO ZWŁASZCZA 35-40PAROLATKOM KTÓRZY MYŚLĄ ŻE NIE MA PRAWA ISTNIEĆ COŚ INNEGO NIŻ POP Z LAT 80TYCH...... :-)

dr_E__Brown

nie do konca..
racja jest ze ten film mial przedstawic to srodowisko jednak dla tych korzy w nim siedza/zyja /sa jego czescia jest on przeklamany..nieudany.. przez niego byly spiecia w tej spolecznosci..fakt ze powinien powstac dokument ktory uswiadomil by ludziom,ze ta muzyka ma wazny glos i jest wreecz dominujaca wsrod dzisiesjzej mlodziezy.. jednak powinien byc nakrecony przez osobe szukajaca prawdy a nie sensacji i rozglosu jaka jest latkowski

dr_E__Brown

Prawda jest taka że ten film podoba się tylko ludziom którzy nie znają się na HH i dla których ten film jest jedynym źródłem informacji o tej kulturze. Jesli ktos w tym siedzi i zna te realia to może sie tylko roześmiać to ogladajac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones