PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297572}

Blondynka w koszarach

Major Movie Star
5,9 15 135
ocen
5,9 10 1 15135
Blondynka w koszarach
powrót do forum filmu Blondynka w koszarach

Bardzo fajna, lekka i przyjemna komedyjka. Znawcy filmowi, krytycy, maruderzy, osoby krytykujące film nawet go nie obejrzawszy - nie mają tu czego szukać. Owszem po pierwszych minutach chce się zakończyć seans, zwłaszcza jak się ujrzy Steve'a Guttenberg'a po solarium... jednak później fabuła się rozkręca ;] I co z tego, że film jest przewidywalny do bólu, ze filmów o blondynkach było sporo, że nie zdobędzie nagród, że aktorzy są drugoplanowi, a cała produkcja klasy B. Ja jestem w 100% zadowolony z tego co zobaczyłem. Nie oczekiwałem bóg wie czego, ale właśnie lekkiej komedii na nudny dzień. Moim zdaniem Jessica sobie poradziła, chociaż rola nie była zbyt wymagająca, ale nie o to w tym wszystkim chodziło. Film miał za zadanie poprawić mi humor i tak też się stało! Za co z góry dziękuję twórcom! :D

7/10

ocenił(a) film na 4
estEban_2

Filmy oceniam inaczej, mimo że trochę przesadzasz, nie wtrącam się, ale napisze tutaj, bo po co zakładać nowy temat? Osobiście lubię takie filmy, jak księżniczki czy nieudacznicy otwierają oczy, taki wyluzowany film. Muzyka była kiepska i fabuła za bardzo familijna, chociaż było kilka dobrych momentów np. kiedy "Hollywood" wraca do szeregu w deszczu, albo kiedy jej oddział wynurzał się z wody. Takie momenty mnie nakręciły do wypożyczenia czegoś ambitniejszego ;]

ocenił(a) film na 7
estEban_2

Zgadzam sie. Myslałam, że film bedzie totalnym dnem ale Jessica sie spisała. Oglądając film czas miło leci :)

ocenił(a) film na 7
estEban_2

jest również idealny na kaca. więc nie ma co narzekać tak naprawdę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones