PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480951}
4,3 70
ocen
4,3 10 1 70
Blood Night: The Legend of Mary Hatchet
powrót do forum filmu Blood Night: The Legend of Mary Hatchet

oko na tresc jaka zaserwowal nam rezyser(motyw jaki przyswiecal, powodowal agresje ,furie itd. po prostu idzie o kant dupy rozbic, wola o pomste do nieba). Niesety im dalej tym coraz gorzej. Typowa blazenada zaserwowana nam przez rezysera w wykonaniu "aktorow". Choć przyznam pare scen mnie rozsmieszylo, zreszta one z zalozenia mialy smieszyc ( tak mysle ) i w zasadzie spelnily swoja role. To taki horror z elementami komediowymi ( niestety).Moze nawet pastiz, choc nie jestem pewien do konca co rezyser chcial nam pokazac.Jesli chcecie wiec zobaczyc ciut grozy na ekranie to jej tu nie doswiadczycie (pomijajac pierwsze 15 minut). Jesli chcecie sie posmiac to rowniez polecam raczej jakas dobra komedie

ocenił(a) film na 3
arielos

Ocena 3/10

ocenił(a) film na 5
arielos

napięcia trochę było, tego nie można odmówić tej "produkcji" jednak ja wolę lepiej zrealizowane filmy :)
Punkt wyżej za zaskakujące zakończenie, myślałam że ta dziewczyna jednak wstanie i ich dogoni, a tu zonk. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones