PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 532
oceny
3,8 10 1 12532
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Film nie jest taki zły, czytająca wasze wypowiedzi zniechęciłem się ale po obejrzeniu byłem mile zaskoczony, nie jest to może film życia ale na pewno nie zasługuje na tak niską ocenę. Co najważniejsze było pare motywów zaczerpniętych z gry min Oko które Rayne "pochłonęła". Jak dla mnie film wart obejrzenia szczególnie jeśli komuś podobała się gra. Daje 8/10

ocenił(a) film na 1
szczechu51

ten film był żałosny układy walk beznadziejne pełno farby i beznadziejnie dobrani aktorzy film drętwy z trudem wytrwałem do konca ale trzymam sie zasady ze jak zaczynam to koncze !
jedyna dobra scena ktora dalo sie obejrzeć byla erotyczna chyba najlepsza w tym filmie xD

ocenił(a) film na 7
szczechu51

Film nie jest taki tragiczny jak mowia :< Szczegolnie ze mam maly sentyment do gry to milo sie ogladalo

ocenił(a) film na 1
szczechu51

Oczywiście, że film jest "nienjgorszy". Nie jest nawet najgorszy. Może.
Ale na listę najgorszych filmów w historii kina z pewnością by się zakwalifikował.

"na pewno nie zasługuje na tak niską ocenę"

Oczywiście, że zasługuje. Osobiście, gdybym mógł, chętnie wprowadziłbym dla niego ocenę -1/10. W życiu nie widziałem filmu, który byłby aż tak mierny dosłownie pod każdym względem (ze scenariuszem na czele, bo ten wygląda, jakby pisał go z wypiekami na policzkach jakiś gimnazjalista).

"Jak dla mnie film wart obejrzenia szczególnie jeśli komuś podobała się gra"

Bredzisz jak potłuczony. Ci, którym spodobała się gra (ja zresztą do nich się zaliczam), byli jeszcze bardziej zniesmaczeni, widząc, co Boll zrobił z Rayne (tudzież resztą postaci) i opowiedzianą w oryginale historią.

Der_SpeeDer

szczerze gimnazjalista napisałby lepszy scenariusz:D
film niewart oglądania... po co oni go zrobili...?

szczechu51

skoro napisales "film nie jest taki najgorszy to czemu dales ocene 8(bardzo dobry)

ocenił(a) film na 3
doncaster_r

to czy komuś się podobał, czy nie, to rzecz gustu, a nad nimi jak wiemy się nie dyskutuje, ale... Nie sądzicie, że nagrody jakie zebrał, przypomnę:
Nominacja do Złotej Maliny za:

Najgorszy film

Najgorsza aktorka

* Kristanna Loken

Najgorsza aktorka drugoplanowa

* Michelle Rodriguez

Najgorszy aktor drugoplanowy

* Ben Kingsley

Najgorszy reżyser

* Uwe Boll

Najgorszy scenariusz

* Guinevere Turner

Nie jest dość wymowne??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones