PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742608}
5,6 18 736
ocen
5,6 10 1 18736
4,8 5
ocen krytyków
Bloodshot
powrót do forum filmu Bloodshot

Nie rozumiem tak niskich ocen. Na początku myślałem że to będzie kolejny oklepany film o zemście gdyż początek filmu wskazywał na to jednoznacznie ale zostałem miło zaskoczony.

ocenił(a) film na 7
Johny_Bit

Może dlatego, że Diesel grał w lepszych filmach i stąd wysokie oczekiwania. Fabuła nie jest skomplikowana, ale też jestem zaskoczony, że oglądało się z przyjemnością.

ocenił(a) film na 6
Johny_Bit

Dlaczego ten film ma takie oceny? Bo jest pod każdym względem po prostu przeciętny. Nie ma do czego się przyczepić. Generalnie wszystko jest na miejscu, ale czy masz ochotę do niego wracać co jakiś czas? Czy ten film odbije się echem w kinematografii? Czy czymś się ten film wyróżnia na tle całej góry innych?
Weźmy takiego kultowego terminatora. Fabuła to majstersztyk, zwłaszcza w swoich czasach. Zagrany idealnie. Wszystko się trzymało kupy i aż się człowiek zatapia w seansie. Tu tego (przynajmniej ja) nie doświadczam.
Z pewnością Bloodshot to o wiele lepszy film niż ostatnia część F&F, ale to nie robi z niego świetnego filmu. To dobry, solidny przeciętniak :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones