PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742608}
5,6 18 763
oceny
5,6 10 1 18763
4,8 5
ocen krytyków
Bloodshot
powrót do forum filmu Bloodshot

Z góry zaznaczam, jestem wielkim fanem komiksów i to od najmłodszych lat. Jeszcze zanim otrzymałem pierwszy numer "amazing spider-man" za podejrzewam 16.500 w najbliższym wówczas kiosku, na gownianym papierze z wyblaklymi kolorami zaczytywalem się zarówno w "kajko i kokosz" jak i w "thorgalu". Lat kilkanaście później obejrzałem pierwsza ekranizacja pajaczka z osiedla. Byłem mimo wszystko zdegustowany. Czemu " zdegustowany"? Bo ekranizacja była płaska i bez żadnego polotu.
Tak, przyznaje się, produkcję MCU uważam za bardzo udane a SONY za kompletnie skopane.
Jak można z takim budżetem i obsada spi...... Venoma? Tym bardziej niepowinienem dziwić się że najnowsza ich produkcją Bloodshot jest tak marna.... i nie przez Diesla w roli głównej, nie jest może super aktorem na miarę Kirka Douglasa ale sprawdza się w kinie akcji, zreszta ma parę udanych ról w ambitniejszych produkcjach.
Winna jest SONY!!!! Wciąż nie nauczyli się że nie wystarczy dobry budżet, znane nazwiska, tony CGI żeby film był udany czy chociażby poprawny. Zje... scenariusz i reżyserka, późniejszy montaż tworzą z tej historii beznadziejna papke która producent (SONY) próbuje wcisnąć widzom. Film jest klapą finansową, jak narazie niezwrocily się nawet koszta produkcji (kolejny raz). Czy mam nadzieję że SONY wkoncu pójdzie po rozum do glowy? NIE!!!
Bo prawda jest taka że SONY już od dawna zabrnal w ślepa uliczkę przez przeświadczenie o własnej zaje....... .
Rada dla widzow. Jeśli przez korona wirusa staracie się obejrzec każda nowość to broń boże nieplaccie nawet złotówki za ten film. Będzie wam szkoda tylko czasu a nie pieniędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones