PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742608}
5,6 18 771
ocen
5,6 10 1 18771
4,8 5
ocen krytyków
Bloodshot
powrót do forum filmu Bloodshot

pierwsze sceny w filmie mi bardzo nie pasują. Już wyjaśniam nie znam się za bardzo ale obejrzałem serial SIX i oglądam kolejny sezon SEAL TEAM który tworzony jest we współpracy z obecnymi lub byłymi żołnierzami tej formacji do czego zmierzam ano BRAVO6 to na pewno nie jest kryptonim dowódcy czyli Team leader raczej 6 żołnierza w formacji po dowódcy sprawa kolejna team leader nigdy nie wchodzi pierwszy zazwyczaj jako drugi lub trzeci ma to na celu ochronę dowódcy by zwyczajnie głupio nie zginął.Po drugie akcje Navy seals i seal team to nie rambo nie wchodzi się samemu a już napewno jak dostajesz rozkaz nie wchodzić to jest zwyczajna niesubordynacja,za to jest nawet sąd wojskowy nie wspominając o wylocie z drużyny nawet jeśli jesteś jej dowódcą. Na koniec moich wypocin jedyne usprawiedliwienie tych faktów to,to że te wspomnienia zostały wszczepione więc się nie postarali o realizm. Pewnie znalazłoby się więcej kwiatków ale akurat to mnie bardzo po oczach waliło :)

ding00

Od początku akcja na Rambo była podejrzana. Fakt,że to były tylko wymyślone i zaimplementowane wspomnienia. Ogólnie jako całość film był dość prosty i typowy ale w kategorii akcja sci był całkiem dobry :)

ding00

Główny bohater przez cały film jest narwany, wszędzie pierwszy i na pałę, to czemu ma być inaczej we wspomnieniach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones