PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742608}
5,6 18 772
oceny
5,6 10 1 18772
4,8 5
ocen krytyków
Bloodshot
powrót do forum filmu Bloodshot

niezły

ocenił(a) film na 9

Zwarta akcja, dobrze się ogląda i trwa tyle ile film powinien trwać. Film ma początek, rozwinięcie i zakończenie, jest lekki - idealny na nudne popołudnie. Trochę rozczarowuje jedna z ostatnich scen a la "spiderman", ale jako całość jest jak najbardziej warty obejrzenia w kinie. Można o nim powiedzieć, że to ulep ostatniego robocopa, terminatora ocalenie, spidermana i kilku innych, ale..
..nie jest to ambitne kino z wyrafinowaną fabułą, bo nie takie miało być. Jest to szybki film akcji sci-fi i za to 8/10.

zzracer

dokładnie tak
moim zdaniem jeden z najlepszych filmów typu 'scifi zabili go i uciekł'.
Dużo akcji, momentami bardzo ładne efekty specjalne, scenariusz nie taki zły jak na kino tego typu. Nic oczywiście ambitnego, ale ogląda się fajnie i żałuję, że nie obejrzałem go z pudłem popcornu w kinie.

Vin Diesel tylko gra jak Vin Diesel. Twardy łysy coraz starszy Pan, aktor jednej miny.
Nie wiem jakby się to miało do komiksowego oryginału, ale w tej roli mógł fajnie wypaść The Rock albo Hems'thor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones