PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642729}
3,0 347
ocen
3,0 10 1 347
Bloody Homecoming
powrót do forum filmu Bloody Homecoming

od czego by tu zaczac bo glupota goni glupote..
-aktorstwo? masakra, sztuczne az widac ze ktos po prostu wykul i wyklepal to co mu kazali
powiedziec..
-ucieczki przed zabojca .. "choreografia?" tych ucieczek tak sztuczna, ze az nie wierze, az to
widac tu sie przewroce, patrze czy juz nadbiega uciekam dalej, krolowa balu robila tak ciagle
heh, upadek, chwila poczekania i spojrzenie czy juz jest i dalej w dluga, te wszystkie wyrwania
sie, upadki, przewroty niewiarygodnie amatorskie..
-dialogi kto to k u r w a pisal? przyklad.. laska przezywa ze mama jej umiera na raka, ryczy,
bredzi ze nic w zyciu nie osiagnie bedzie babcia sie musiala opiekowac itd itd.. jej facet pociesza
ja, on sie babcia zaopiekuje heh, po chwili ta juz zapomina o matce chorej na raka biega pol
filmu ucieszona jak pingwin, ale nie to nie koniec 2 min pozniej facet stwierdza jednak ze jest
gejem i ma chlopaka, a ta? nie no gratuluje mu jest szczesliwa ze sobie zycie uklada jezu
widzisz i nie grzmisz..
-co do fabuly.. nosz cholera ktos dostaje kartke SZCZESLIWEGO ZJAZDU i wszyscy zostaja
postawieni na nogi bo to grozba.. gdzie tu grozba jest? czemu nagle wszyscy boja sie
wszystkiego, boja sie zostac sami, wyjsc gdzies sami, co za tragedia.. mecz na stadionie heh jaki
mecz? chyba jego odglosy tylko.. nawet nie probowano udawac ze on jest, wkleic nawet jakis
skrawkow skadkolwiek.. dlugowyczekiwany bal.. ogromna sala gimnastyczna a na niej procz
bohaterow moze z 10 osob (chyba ekipa filmowa heh) bal mnie r o z p i e r d o l i l totalnie, te
udawane wygibasy ze niby tancza ;d sztuczne az przerazliwe.
-kolek ;d narzedzie zbrodni ;d polowanie na wampiry? jezu mam tyle do naklepania, ze az nie
warto ;d
-totalnie wszystkie laski procz glownej bohaterki to grube pasztety, krolowa balu? coz za
pieknosc haha..
szkoda dalej klepeac w klawiature 3 i to tylko za glowna bohaterke bo ladna i tego jej chlopaka
bo swoimi ruchami mnie rozsmieszal, zachowywal sie jakby go prad kopnal, jakby uciekl z
wariatkowa taki poklepany po grochach z wiecznie usmiechnieta micha.
ogolnie rzecz biorac tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones