PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4258}

Blow

7,8 225 369
ocen
7,8 10 1 225369
5,9 18
ocen krytyków
Blow
powrót do forum filmu Blow

1/10

użytkownik usunięty

Depp & Cruz - najgorsza ekranowa para.

ocenił(a) film na 9

Dokładnie . Jak widzę ich dwoję w jednym filmie to go nie oglądam .

ocenił(a) film na 10
bzykus100

Brawo!!!Nieogladaj-jestes świetny;)

Osobiście lubię i Cruz i Deppa ale oni razem rzeczywiście słabo to wygląda...

ocenił(a) film na 10
_Holiday166

Co mnie obchodzi poboczny wątek , liczy się fabuła filmu, która jest znakomita.

ocenił(a) film na 9
ADRIANOS

Film BARDZO DOBRY. Jedna z lepszych ról DEEPa

ocenił(a) film na 10
ADRIANOS

Dokładnie!

ocenił(a) film na 10

Co?? Dwójka najlepszych obecnie aktorów a ty wypisujesz takie rzeczy...

ania92_fw

Łowca jeleni 2/10...

GIŃ SU.KO !

ania92_fw

Łowca jeleni 2/10...

GIŃ SU.KO !

użytkownik usunięty
adeck92

Zmierzch 10/10 he he he

ocenił(a) film na 7
adeck92

Alterkonto jakiejś spamerki ,nic dziwnego że po 1 dniu je zablokowali. Ale jej żałosne oceny pozostaną w bazie...

ocenił(a) film na 8
adeck92

AMEN!!!

ocenił(a) film na 7

zgadzam się

ocenił(a) film na 9
polneri

rzeczywiście Johnny nie pasuje w filmach do Cruz zupełnie inny klimat ale to nie zmienia faktu że to jedni z moich ulubionych aktorów

ocenił(a) film na 10

Jesteś mało bystrym osobnikiem delikatnie mówiąć , koleś który fascynuje się science fiction i wg. niego arcydziełem jest terminator oldboy czy szczęki nie powinien włączać dramatu a tymbardziej osmielać się go oceniać ,założenie jest krótkie i proste nie gustuje w owym gatunku nie oceniam , szkoda ,że przez ciebie wielu może nie obejrzeć arcydzieła .
Szkoda ,że przez troli takich wypadł z top100 ,są w topce o niebo gorsze filmy

użytkownik usunięty
mateO_cs

bahahaha
terminator oldboy czy szczęki wszystko klasyka kina które stały się, natomiast jeśli chodzi o dramaty to preferuje bardziej ambitne filmy niż zwykłą sztampową historyjkę z Deppem w roli głównej.
Z resztą zajrzałem w twój profil i mało co nie padłem ze śmiechu, w ulubionych tytułach masz same łazarze szmiry. Tak więc pozostaje jedynie współczuć tobie z powodu tak tandetnego gustu.

ocenił(a) film na 10

No czytam i nie wierze.. nie wierze ,ze jestes aż takim troglodytą ,dla twojej ubogiej wiadomości ta sztampowa historyjka jest na faktach autentycznych, mój gust powinien cię najmniej interesować ,smutne ,że nic nie zrozumiałeś ,widać czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną . Kończe polemike z tobą bo szkoda baterii w klawiaturze oraz apeluje do ludzi ,że by nie sugerowali się opiniami takich pacjentów jak ty ,cześć

użytkownik usunięty
mateO_cs

jeśli chodzi o filmy oparte na faktach to zdecydowania bardziej preferuje
- Lista Schindlera
- Pianista
- Wściekły byk
- Ray
- Serpico
- Fighter
- Moneyball
- The Social Network

przy tych tytułach Blow to gniot

ocenił(a) film na 8

Jej, Żydem jesteś czy co? Ja na dwóch pierwszych zasnołem 6 razy. Wściekły byk z grubym Denirem fuu. Ray o jakimś niggu. Serpico o uczciwym piesku, oj jakie to piękne, wyidealizowany shit. Fighter? LoL. Moneyball rzeczywiscie pienkny... damn.. a The Social Network pozostawiam bez komentarza, bo chyba przypadkowo to wkleiłeś.
"przy tych tytułach Blow to gniot " w którym kosmosie?

ocenił(a) film na 9
Troublesome

yyy w sumie głuipo tak oceniać bo pianista i blow to zupełanie inne filmy może oba sąoparte na faktach ale to nie zmienia tego że opowiadająo zupełenie czym innym. zgodze sie z tym że pianista naprawde jest bardzo dobrym filmem jak już mowa o opartych na faktach ale nie zgodze sie z tym ze blow to gniot jak dla mnie 9/10 genialna muzyka i aktorstwo bardzo wzruszająca historia

ocenił(a) film na 8
stolcia

Oczywiście. Oba filmy są wielkie, tak tylko piszę aby po przedrzeźniać tego hejtera. Blow gniotem? Proszę... ; D I zgadzam się ze stwierdzeniem o muzyce i aktorstwie. Piękne dopełnienie... pięknej historii. ; )

ocenił(a) film na 8
Troublesome

para faktycznie wgl nie dobrana, ale film jest super i to sie liczy.
10/10

użytkownik usunięty
Troublesome

Blow to gniot przy czymkolwiek poważnym.

ocenił(a) film na 9

przy czymkolwiek poważnym ???? może Blow to nie jest jakiś psychologiczny albo ambitny film ale jednak nie włączysz go 7 letniem dziecku

użytkownik usunięty
stolcia

Blow to typowe kino dla zjadaczy popcornu, nic więcej.

użytkownik usunięty
Troublesome

współczuje gustu.

Troublesome

Przeczytałem "zasnołem" i straciłem wiarę w polskie społeczeństwo.

ocenił(a) film na 10

Dałbys juz spokój."Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejsc-niepokonanym"

użytkownik usunięty
mateO_cs

Fascynacja science fiction to jakiś zarzut, bo nie rozumiem? A Stalker, 2001 i Blade Runner to pewnie "nudne guwna"?

ocenił(a) film na 10

nie rozumiesz bo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ,przykro mi , a i widze ze poprawną ortografią również nie grzeszysz

użytkownik usunięty
mateO_cs

Co ma lubienie sci-fi do podejścia do dramatów?

"przykro mi , a i widze ze poprawną ortografią również nie grzeszysz "

Po krótkim przejrzeniu twoich postów w tym temacie wychodzi, że nie umiesz zaczynać zdania wielką literą, nie używasz kropek, polskich znaków gdzie trzeba, nie umiesz poprawnie stawiać przecinków, używasz losowych spacji przed i za nimi, walisz masło maślane w stylu "faktów autentycznych" i jeszcze coś komuś zarzucasz?

A jak nie zauważyłeś celowości tego błędu, to wypada zapytać... Jesteś upośledzony? Poważnie, może cię uraziłem.

ocenił(a) film na 9

"guwna" ??? yy chyba coś nie tak radziłabym najpierw nauczyć się korzystać ze słownika jak nie podobał ci się Blow to po co piszesz tyle komentarzy ? po za tym gniot?? napisz po prostu że ci się nie podobał a nie od razu że ten film to gniot i jakbyś jeszcze nie zauważył to i tak nie wygrasz bo film ma dobrą ocenę i większość osób chyba się z tobą nie zgodzi

użytkownik usunięty
stolcia

Chciałem napisać, że niedostrzeganie ironii to oznaka biedy umysłowej, ale to "guwno" nawet tym nie jest, CUDZYSŁÓW, DZIEWCZYNKO, CUDZYSŁÓW.

"napisz po prostu że ci się nie podobał a nie od razu że ten film to gniot"

Ale to gniot, stwierdzam fakt.

"to i tak nie wygrasz bo film ma dobrą ocenę i większość osób chyba się z tobą nie zgodzi"

Ahahahaha

ocenił(a) film na 9

"ale to gniot, stwierdzam fakt" myślę że większości się podobał . może jakby to była jednogłośna ocena to jeszcze bym się zgodziła z "gniotem" ale nie jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones