PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4258}

Blow

7,8 225 369
ocen
7,8 10 1 225369
5,9 18
ocen krytyków
Blow
powrót do forum filmu Blow

To mój ulubiony film, bardzo dobrze opowiedziana historia, pokazująca klimat tamtych lat.
Poza tym najlepsza rola Deppa. Nie komercyjna jak obecne, no może ostatnia rola w
dziennik zakrapiany rumem, była bardzo dobra. Oczywiście to dobry aktor, w każdej roli.
Film to wzruszająca historia człowieka, który miał ludzi blisko siebie, dopóki miał kasę. To
film pokazujący, że pieniądze nie są najważniejsze. O tym filmie można wiele powiedzieć,
ale na pewno nie to że nie jest wart poświęconego czasu. Film do którego się wraca, i
zawsze wciąga:)
"Czy było warto? Jezu, wszystko pozamieniało się nieodwracalnie. Każdy dzień jest jak
ostatni dzień lata i stoję na zimnie nie mogąc znaleźć drzwi do domu. Muszę przyznać ze
przeżyłem mnóstwo poruszających chwil. Większości ludzi życie przecieka miedzy palcami i
nigdy nie realizują swoich wielkich planów. Przez te wszystkie lata zostawiałem kawałki
serca w różnych miejscach i zostało mi już bardzo niewiele. Ale zmuszam się do uśmiechu
wiedząc, że moje ambicje znacznie przewyższały mój talent. Wokół mnie nie ma już białych
koni ani pięknych kobiet..." To wszytko wyjaśnia

ocenił(a) film na 10
Kris81

Pamiętam dzień w który mzapusciłem sobie film na nosniku-niczego wielkiego sie niespodziewałem-a tu szok.Film jako całość jest idealny-cos wspaniałego!Pozdrawiam.

Kris81

Nigdy nie zapomnę gdy obejrzałam to pierwszy raz. Piękne chwile i nie żałuje.

ocenił(a) film na 10
Kris81

Mój brat mi to puścił, kiedy szukałam filmu z Deppem. Jeden z lepszych filmów biograficznych ever. Oglądałam go wiele razy i naprawdę super

ocenił(a) film na 8
Kris81

Uwielbiam te slowa (cytat)

ocenił(a) film na 10
amary

Słowa po których długo się można się zastanawiać co w życiu człowieka jest ważne... i czy warto.....:)

użytkownik usunięty
Kris81

Wszystkie role Deppa są komercyjne, bo to typowy, komercyjny aktor.
Oczywiście nie ma w tym nic złego.

ocenił(a) film na 10

Oczywiście że nie ma, ale produkcje lat 90 w których grał Depp nie były mega kasowymi produkcjami jak te po 2000 roku np. Piraci z Karaibów... Poza tym nikt nie pracuje dla samej idei pracy, Mam wrażenie że tamte role go bawił, teraz to tylko praca.Pozrawiam

użytkownik usunięty
Kris81

Było tak tylko dlatego, że w latach 90 Depp nie był jeszcze tak popularny jak dzisiaj i w związku z tym nie otrzymywał propozycji na grę w takich ogromnych produkcjach. Sądzisz, że jakby Piratów z Karaibów kręcono w 1995 roku to Depp odrzuciłby propozycję? Nie sądzę.
Aktor to pracownik jak każdy inny. Dostaje zlecenie, które wykonuje zgodnie z umiejętnościami i dostaje za to zapłatę. Twierdzenie, że jeden aktor z Hollywoodu jest komercyjny, a drugi nie jest idiotyczny. Każdy amerykański film jest komercyjny i powstał po to, żeby przynieść zysk wytwórniom. Nie ma tu drugiego dna i jakiejś wyższej ideologii.

ocenił(a) film na 10

Oczywiście że każdy film jest komercyjny, tylko jeden bardziej drugi mniej. A wybór filmów bardziej kasowych , jak pisałem wyżej jest kwestią wyższego wynagrodzenia. W moim odczuciu grał w lepszych filmach, a role lepiej do niego zdecydowanie lepiej pasowały.. Będąc popularnym aktorem ilość propozycji jest spora, Depp zdecydowanie wybiera te lepiej opłacane. A szkoda... Co nie ujmuje mu tego e jest mega dobrym aktorem. Podsumowując robi to tylko dla pieniędzy, nie dla idei.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones