PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4258}

Blow

7,8 225 296
ocen
7,8 10 1 225296
5,9 18
ocen krytyków
Blow
powrót do forum filmu Blow

Rozumiem ze nie byl idealnym ojcem. Byl kryminalista i trafil w koncu do wiezienia na reszte zycia...dlugo go nie bylo przy dziecku ALE czy to powod zeby sie go wyrzekac ? ,,Szanuj ojca swego i matke swą" To przykazanie z dekalogu. Nie zawsze ma sie to szczescie by miec idealna rodzine ale mimo to powinno sie szanowac i kochac rodzicow ( tak samo dzieci ) Nawet jezeli zbladzili. Nie potrafie zrozumiec jak mozna wyrzec sie wlasnego ojca lub dziecka. Moze byl gangsterem w weekendowym ojcem ale nie wyrodnym. Kochal córke a ona zachowala sie jak wyrodny dzieciak nie odwiedzajac go NIGDY w wiezieniu :/

EwaAnna1992

Szkoda że w dekalogu nie ma przykazania _ Nie p........ głupot.

ocenił(a) film na 8
EwaAnna1992

Twój błąd polega na tym że odnosisz wizję wygenerowaną w tym filmie do rzeczywistego stanu rzeczy. Postać George' a Junga w tej produkcji została totalnie wyidealizowana... w rzeczywistości to kryminalista, ostatni zwyrol, który nie był po prostu dealerem, ale rasowym mordercą. a kiedy przyszli go zamknąć nie akceptował tego ze stoickim spokojem, tylko robił doszczętny sztos. z modelowym sentymentalizmem też się raczej mijał... tęsknota za córką? może, ale podejrzewam, że zanim ją w sobie wskrzesił - trochę posiedział. myślę, że stara tej laski miała prawo zerwać z nim kontakt po tych wszystkich akcjach....

ocenił(a) film na 9
EwaAnna1992

Nie każdy w swoim życiu kieruje się dekalogiem. Myślę, że nie Tobie (ani nikomu innemu) oceniać decyzję tej dziewczyny.

EwaAnna1992

Odnosząc się do filmu, córka nie odwiedziła ojca, bo wychowując się z matką z pewnością "nauczyła się" nienawiści do ojca. Poza tym ich rozłąka wydarzyła się nagle, jak była jeszcze dzieckiem, ojciec nie miał okazji wytłumaczyć się z tego, czemu nie dotrzymał obietnicy. Nie miał okazji jej powiedzieć, tego, co zrobił na końcu filmu. Córka zapamiętała ojca w złym świetle.

Emily22

Szkoda mi faceta :(

ocenił(a) film na 9
EwaAnna1992

ano szkoda.

ocenił(a) film na 9
EwaAnna1992

Ponadto odnaszać się tylko do filmu trzeba zdać sobie sprawe co on zrobił... Przysiągł na jej życie. Co według mnie przekreśliło wszystko. Nie mogłem się pozbierać po tym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones