PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4258}

Blow

7,8 225 453
oceny
7,8 10 1 225453
5,9 18
ocen krytyków
Blow
powrót do forum filmu Blow

Film oglądałem już z 6 lat temu, ale dzisiaj o jakże wczesnej porze, jaką jest 1:25 miałem okazję go sobie przypomnieć na TVP2.
Pomimo tego, było warto ;)

Podobnie jak kiedyś, teraz wyciągam ten sam wniosek, mianowicie.. życie Junga mogło by potoczyć się inaczej, gdyby nie to, że wszystkie środki trzymał w tym banku w Panamie.
Miał pieniądze, wystarczyło je ulokować w RÓŻNYCH bankach, nawet tracąc wysoki procent, jak to było opisane w filmie.

Swoją drogą, zastanawiam się co z tą wielką willą i samochodami, które stały na podjeździe. Przecież należały do niego. Po tym, jak stracił pieniądze z banku, czy nie mógł tego wszystkiego SPRZEDAĆ?..

I druga sprawa.. skoro pieniądze miał w Panamie, a wypranie ich i przerzucenie do USA tyle kosztowało, że się na to nie godził, to w jaki sposób kupił wszystko co miał?

Film na prawdę genialny, ale nurtują mnie te nieścisłości..

ocenił(a) film na 10
jontrix

Pewnie w dużym stopniu o to chodziło w tym podsumowaniu kiedy mówił że jego ambicje znacznie przewyższały talent.

jontrix

Jeśli chodzi o majątek prawdopodobnie poszedł na poczet długów.
Tacy ludzie jak główny bohater pomimo ogromnych pieniędzy żyją na kartach debetowych itp.
Także jest kwestia podatku i przejęcia mienia przez państwo.
Polecam przeczytać książkę "Blow: How a Small Town Boy Made $100 Million with the Medellin Cocaine Cartel and Lost It All."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones