PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4258}

Blow

7,8 225 369
ocen
7,8 10 1 225369
5,9 18
ocen krytyków
Blow
powrót do forum filmu Blow
użytkownik usunięty

T.E. Lawrence, Władysław Szpilman, John Merrick, Henry Hill, Patton, Jean-Dominique Bauby, Gandhi, Edvard Munch i Jake La Motta nie zgodzą się z tą śmiałą tezą.

użytkownik usunięty

No i Oskar Schindler, Aron Ralston, Wolfgang Amadeusz Mozart, Gerry Conlon, Alvin Straight, Paul Rusesabagina, Frank Rosenthal, Chris McCandless, Adolf Hitler (tak jest). Można by tak wymieniać. Najlepszy film biograficzny, ale z tych z 2001, w kategorii płycizna, obraza inteligencji i brak aktorstwa.

użytkownik usunięty

zapomniałam wspomniec że moja śmiała teza wynika z faktu iż obejrzałam na pewno mniej filmów biograficznych od np Ciebie ale dziekuje bardzo za liczne nazwiska, na pewno się z nimi bliżej zaznajomię. Władysław Szpilman, no rzeczywiście trochę mnie poniosło "pianista" był lepszy od "blow"

ocenił(a) film na 8

Może nie najlepszy, ale za to najfajniejszy. : )

użytkownik usunięty
Troublesome

najfajniejszy..tak to odpowiedniejsze słowo ;)

ocenił(a) film na 10

Nie znam prawdziwej biografii głównego bohatera,ale dla mnie to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem-to wszystko-dziekuje bardzo i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10

tak jakbyś widział wszystkie filmy biograficzne

ocenił(a) film na 8
maciekb80

To jest kobieta, i przeczytaj pozostałe odpowiedzi zanim sam chcesz jej udzielać.

użytkownik usunięty
pumpernikiel_2

Dziękuję ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones