PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4258}

Blow

7,8 225 450
ocen
7,8 10 1 225450
5,9 18
ocen krytyków
Blow
powrót do forum filmu Blow

Nuda do entej.

ocenił(a) film na 6

Całkowicie nudny film jakich tysiące powstaje każdego roku. Co ludzie w nim widzą? Po raz
kolejny próbuje się robić ze zwykłego przestępcy bohatera.

ocenił(a) film na 10
mmar88

po twoim avatarze mozna smiało stwierdzić ,że jestes inwantylnym mało bystrym osobnikiem , apeluje do ludzi ze by nie sugerowali się opiniami takich uzytkowników jak ten ktoś powyzej , film jest niesamowity

ocenił(a) film na 6
mateO_cs

już nie przesadzajcie. film nie jest niczym nadzwyczaj oryginalnym, a Depp też akurat tutaj niczym szczególnym nie zachwycił. Poza tym, moim zdaniem nie zgrał się zupełnie z Cruz, jakoś ten związek wyszedł im mało przekonywująco.
Podobała mi się postać ojca, matka irytowała (ale chyba takie było jej zadanie). Akcja jak by cały czas się rozkręca i ciągle czeka się na niesamowity finał, który, choć zgrabny i ciekawy, to jednak rozczarowuje - bo brakuje mu tego 'czegoś'.
Cóż, może nastawiłam się na coś znacznie lepszego, dlatego się zawiodłem.

ocenił(a) film na 6
mateO_cs

Jeśli mnie oceniasz po awatarze, to czy ja Ciebie mam ocenić po dosyć kalekim używaniu przez Ciebie z języka polskiego? Proszę bardzo podyskujmy na argumenty. Co w tym filmie takiego niesamowitego, co wybija go ponad przeciętność?

ocenił(a) film na 7
mmar88

mmar88 Tobie za to bardzo wychodzi umiejętność pisania po polsku :D

ocenił(a) film na 6
ssiemniak

Nadal czekam na elementy sztuki fimowej, które mają sprawić, że Blow jest czymś więcej niż średniaczkiem :)

ocenił(a) film na 7
mmar88

a mi się zdaje że masz troche racji co do oceny filmu. Był okej, ale czy na tyle dobry żeby się znaleść w top 100. Nie powiem że mnie nudził czy coś bo trzymał w napięciu ale poziom raczej średni i tyle

ocenił(a) film na 10
mmar88

nie mam czasu i ochoty na spinanie się z tobą , przypominasz mi kaligule , czesc

ocenił(a) film na 6
mateO_cs

Prawda, wracaj do lekcji. Jutro poniedziałek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones