PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4258}

Blow

7,8 225 450
ocen
7,8 10 1 225450
5,9 18
ocen krytyków
Blow
powrót do forum filmu Blow

Cały film jak dla mnie zrobiony perfekcyjnie,tematyka i klimat który uwielbiam,o grze aktorów chyba nie ma co za dużo pisać bo wystarczy spojrzeć na nazwiska,Johnny Depp jak zwykle jest klasą sam dla siebie a rola Ray'a Liotty to po prostu mistrzostwo świata.Zakończenie czyli monolog Junga zostaje w pamięci na zawsze,niesamowity tekst i emocje ukazane przez tych dwóch aktorów.Nie wiem ile jest w tym filmie prawdy o życiu Georgea Junga,ale jeśli przeżył chociaż połowe z tych rzeczy pokazanych w filmie przed drugą odsiadką to bez wątpienia było warto.

ocenił(a) film na 6
JamesFord

było warto tak sfrajerzyć, mając dziecko? zmarnować czas, który mógłby spędzić ze swoją córką? móc patrzeć jak dorasta..? sam mówi, że stracił co najważniejsze, czyli najwidoczniej to wszystko było gówno warte.
a film uważam, że był przeciętny. nie wiem skąd tak wysoka ocena. jednak szanuję fakt, że komuś mógł podobać się bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones