PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4258}

Blow

7,8 225 415
ocen
7,8 10 1 225415
5,9 18
ocen krytyków
Blow
powrót do forum filmu Blow

jak najbardziej tak :)

ocenił(a) film na 10

Nie wiem, jak Wam, ale mnie 'Blow' klimatem nieodparcie przypominał 'Catch me if ypu can'... Bohater - oszust (no ok, w tym momencie handlarz narkotyków, ale i tak przestępca :)), niby szczęśliwy itd, a w głębi serduszka... oj oj...

Co do Deppa to się rozpisywać nie będę :) Bo po prostu będę powtarzać to, co pisałam do "PzK" i "From Hell" - to jest po prostu świetny aktor, który sprosta każdej roli.

Mam tutaj mały cytat z Cinemy:

"Oglądając film , patrząc na znane nazwiska gwiazd, zastanawiam się, czy coś takiego jak aktorstwo w ogóle istnieje? Może w teatrze... W kinie oglądamy raczej osobę - z jej wrażliwością, fizycznością, z wdziękiem, a także, chociaż bardzo rzadko, z jej charyzmą. Na ekranie widzimy trochę siebie, a trochę sen o tym, jacy chcielibyśmy być. Aktorska tajemnica staje się "naszą" tajemnicą. Lubię aktorów enigmatycznych, nieokreślonych i niekoniecznie rozprawiających przy każdej okazji na "każdy temat".
Lubię Johnny'ego Deppa."

Nic dodać, nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones