PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657891}
6,9 89 321
ocen
6,9 10 1 89321
7,1 36
ocen krytyków
Blue Jasmine
powrót do forum filmu Blue Jasmine

Witam

ocenił(a) film na 3

Ja dla mnie to flaki z olejem 15 minut i poszedłem spać

ocenił(a) film na 7
_szogun30

Oceniasz film po 15 minutach...?

ocenił(a) film na 3
Kroko93

Nie. Ale jak zasnąłem to nie jest wart czasu. Lubie takie filmy ale ten jest szczególnie nudny

ocenił(a) film na 7
_szogun30

Skąd możesz wiedzieć,że nudny skoro widziałeś tylko 15 minut z 1,5 godz seansu...widocznie najzwyczajniej w świecie byłeś zmęczony i dlatego zasnąłeś,nikt normalny nie ocenia filmu po 15 minutach tym bardziej,że w takim czasie żaden film się po prostu nie rozkręci. Widocznie chciałeś mieć 1 film więcej w kolekcji obejrzanych i poszedłeś na latwiznę :)

ocenił(a) film na 7
Kroko93

no i macie te swoją wspaniałą demokrację! teraz nawet ten co obejrzał 15 minut może mu wystawić jakże niską ocenę :O

ocenił(a) film na 9
_szogun30

ja zasnalem ostatnio przy "Locie na kukulczym gniazdem", a uwazam ten film za arcydzielo,moze sprobuj jeszcze raz?

ocenił(a) film na 3
imaginary4real

Morze i masz racje ale wo gule nie trafiają do mnie filmy woodego Allena. Żaden mi się nie podobał

ocenił(a) film na 6
_szogun30

Morze i plaża. :)

ocenił(a) film na 3
imaginary4real

http://www.pudelek.pl/artykul/63387/zycie_pedofila_co_allen_zrobil_swoim_dziecio m_s/foto_1#s2

ocenił(a) film na 9
_szogun30

Allen, Polanski.... pewnie o kims jeszcze uslyszymy, ja staram sie oceniac film za caloksztalt, oczywiscie masz prawo do wlasnego zdania, wg. mnie filmy Allena sa interesujace

ocenił(a) film na 8
_szogun30

Aa..i ta rzekoma pedofilia powoduje, że nie podobają Ci się jego filmy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones