PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32873}

Bo do salsy trzeba dwojga

The Way She Moves
7,0 685
ocen
7,0 10 1 685
Bo do salsy trzeba dwojga
powrót do forum filmu Bo do salsy trzeba dwojga

fajny film

ocenił(a) film na 10

można powiedzieć, że to jest takie współczesne dirty dancing. A ten Nick jest taki przystojny...

ocenił(a) film na 10
giada

Co do urody Nicka to sie kłocić będę: wywinięta warga, niski wzrost i wogóle taki nijaki.

Klemens

Ale za to jakie ciało!!! I jak się rusza!!! ;) Ja uważam, że przystojny.

Klemens

ee tam, fajny był. Może nie jakiś super extra piękny, ale miło się go oglądało jak i cały film zresztą. Juz bym raczej miała jakieś "ale" do głównej bohaterki, która taka troche sztywna była.. ;)

ocenił(a) film na 8
jbo89

ooo tak.. gł bohaterka w ogóle mi się nie podobała - powinni wziąść inna aktorkę... za to Nicolas.. hmm... no pięknie tańczył, aż miło popatrzeć :):) Powinno byś więcej filmów a takiej tematyce... taniec, muzyka... no i miłość :

miya20

Ta aktorka zepsóła cały film. Jakaś taka nudna i niesympatyczna. Gdyby tą rolę dali jakiejś znanej miłej aktorce byłoby o wiele lepiej

Sidewinder

Popieram aktorkę dobrali beznadziejną. Tak jakaś sztywna nudziara.....

ocenił(a) film na 10
giada

popieram popieram ale dirty densing też swietne i ten cubanczyk był nawet ok

ocenił(a) film na 9
monika940804

Co do aktorki-popieram.^
Jakaś jak dla mnie była za sztywna..powinna być mniej owalna.. i tak sztywno się ruszała..wcale dużo nie pokazali- moim zdaniem.^^

A chłopak był pięknie zbudowany..miło było popatrzeć- nie ma co..najbrzydszy też nie był..taki w miarę, jak dla mnie.

giada

Aktorka nie mogła pasować-jak ktoś grywa agentki specjalne nie może tańczyć. A co do Nick'a to widziałam Ci ja przystojniejszych, ale ciało na medal :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones