PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714087}
6,3 60 563
oceny
6,3 10 1 60563
7,3 31
ocen krytyków
Body Ciało
powrót do forum filmu Body/Ciało

Brawo dla Dałkowskiej

ocenił(a) film na 8

Za odwagę ( brawurę ! ) w scenie "W bikini".Przeciw konwenansom i kanonom lansowanym na codzień.

ocenił(a) film na 8
jjar2

wg mnie to będzie kultowa scena w polskim filmie. seks starszych ludzi, ale nie seks bezpośredni, tylko zupełnie niekonwencjonalny.

ocenił(a) film na 5
jjar2

Obłędna scena, praktycznie jedyna, dla której to ciężkawe filmsko było warto oglądać. Takie MAJTY a wyżej TAAAKi piękny biust! I ten dystans i ten luz. Na to stać tylko wielkich.

ocenił(a) film na 7
jjar2

jestem tego samego zdania. bez względu na to, czy scena będzie "kultowa" czy też nie.. jest fantastyczna. przełamywanie bezsensownych tabu wychodzi ludziom tylko na dobre.
i owszem.. biust piękny : )

ocenił(a) film na 8
bodziq

:)

ocenił(a) film na 4
jjar2

Przepraszam, ale czy możecie mi wytłumaczyć, czemu W TYM FILMIE ta scena miała służyć?

ocenił(a) film na 8
Tataaleksandrykatarzyny

hmmm...można tak:ciało-jak w tytule-ujęte z róznych stron.Ja widziałam w tej scenie trochę tesknotę za młodością,w latach Republiki bylismy smarkaczami(moje pokolenie).Trochę niegodzenie się na starość, troche akceptacje własnej cielesnośc.I fajne jest tez to,że pokazała,ze "ludzie w pewnym wieku" też uprawiają seks:) nie tylko nastolatki i modele do trzydziestki:)

ocenił(a) film na 4
jjar2

Jesteśmy zatem z tego samego pokolenia :-P Ale o ciele...
Ta scena jest niczym z filmem nie związana. Możesz ją wyciąć i nic nie ubędzie. Żaden wątek się nie posypie, żadnej myśli nie zabraknie. Sama w sobie może jest świetna, ale naprawdę nie widzę jasnego powiązania ze scenariuszem. Mam wrażenie, że została wymyślona do jakiegoś zupełnie innego filmu, a tu osadzona niejako przypadkiem.
Sama musiałaś się zastanowić ("hmmm..." :-D), żeby ją jakoś uzasadnić.

ocenił(a) film na 8
Tataaleksandrykatarzyny

Film widziałam trochę dawno.ale nie miałam takiego wrażenia.Raczej-chyba seks jako antidotum w tym momencie.

ocenił(a) film na 7
Tataaleksandrykatarzyny

Ta scena mówi o seksualnej potrzebie Prokuratora.

ocenił(a) film na 1
jjar2

Za co brawa ? Za podrzucanie cyckami, zupełnie bez sensu przed kamerą ???

Ashganka

Ja właśnie po tej scenie wyszłam z kina.

ocenił(a) film na 1
severn

Nie dziwię się :)

ocenił(a) film na 7
jjar2

Również jestem pod wrażeniem.

ocenił(a) film na 3
chemas

Czego konkretnie?

ocenił(a) film na 7
kotek38

Całego filmu

ocenił(a) film na 3
jjar2

Dla mnie już sama próba połączenia jakiejkolwiek erotyki z totalnie antyerotyczną piosenką "Smierć w bikini" zakrawa na obłęd. Ale dzisiaj można robić wszystko a masy i tak wpadną w zachwyt.

ocenił(a) film na 3
jjar2

Dlaczego ?

ocenił(a) film na 5
jjar2

Za co? Za pokazanie obleśnej rzeczy?

ocenił(a) film na 8
kurxwamac

napisałam:za przełamanie tabu. Jeśli dla Ciebie jest to obleśne....hmmm...poczekaj jakieś 40 lat :)

ocenił(a) film na 4
kurxwamac

Ludzkie ciało nie jest obleśne. To twoje wnętrze.

ocenił(a) film na 7
kurxwamac

Scena tańca dojrzałej, akceptującej siebie wraz ze swoimi krągłościami i zmarszczkami kobiety, tak pełnej radości zycia jest piękna kontrą do tego jak postrzegają siebie te młody dziewczyny na terapii. Wiadomo, że ten zakrzywiony obraz siebie ma swoje przyczyny, ale mimo wszystko scena jest bardzo wymowna i bardzo potrzebna w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones