PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714087}
6,3 60 571
ocen
6,3 10 1 60571
7,3 31
ocen krytyków
Body Ciało
powrót do forum filmu Body/Ciało

Film z gatunku tych które cały czas trzymają Cię z obietnicą że zaraz, juz za chwilę, za moment coś się będzie działo. Że już się zaczyna...i w koniec.
Aktorzy zagrali wspaniale i to jedyny plus. Chyba że ktoś lubi totalna zamułe przy której poduma sobie nad podwójnym dnem fabuły i tym że można znaleźć iskrę optymizmu w najgorszej sytuacji. Nie. Nie kupuję tego. Nie w takim wydaniu.
Kolejny film Szumowskiej który mozna sobie spokojnie darowac. Nic ciekawego was nie ominie.
Widzieliście trailer? To już widzieliście wszystko.

ocenił(a) film na 2
air87

Moja bratnia dusza! :) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
air87

Jestem osobą, która zazwyczaj stara się odnaleźć dobre strony filmu. Ale tutaj raczej nie potrafię. Pewnie zaraz zjedzie mnie wianuszek osób, twierdzących, ze "nie rozumiem przesłania, problematyki". Akurat rozumiem i to aż nadto, na co dzień obracam się w podobnej tematyce. Dlatego uważam, że przedstawienie problemu było płytkie, śmieszne ( i to nie w dobrym tego słowa znaczeniu) i cholernie nudne. Jedyne co było godne uwagi to postać wykreowana przez Maję Ostaszewską - brawa. Szkoda, że na marne, bo film sam w sobie denny. Poprzednie filmy Szumowskiej oglądałam, niektóre były lepsze, niektóre gorsze, ale ten był beznadziejny. Jestem zawiedziona. Film dostał Złotego Niedźwiedzia - nie rozumiem tego świata

PsychopatycznoOdwetowa

Tylko i aż Srebrnego Niedźwiedzia za reżyserię, nie Złotego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones