PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714087}
6,3 60 571
ocen
6,3 10 1 60571
7,3 31
ocen krytyków
Body Ciało
powrót do forum filmu Body/Ciało

zamiast sanvalu

ocenił(a) film na 3

nudny, dobry zamiast tabletki na sen, a, że poprawny " przesłuchują księdza pedofila " w odpowiedzi Ziętka na pytanie Gajosa to i nagradzany z radością, Szumowska ma problem z Kościołem, wszystko do czasu

ocenił(a) film na 2
klcw57

Zgadzam się z twoją opinią. Dziadek który siedział obok w kinie budził się tylko żeby się napoić.
Sam osobiście nie dobrnąłem do końca i wyszedłem z kina.
Nie wiem za co ta nagroda. Film nudny, przesadnie brutalny.

użytkownik usunięty
hunter313

"Film nudny, przesadnie brutalny." - zgadzam się z Tobą w 100%. Też nie dobrnęłam do końca i wyszłam z kina.
A nagroda - cóż smuci mnie ta jakość, która została nagrodzona przez krytyków..
Pozdrawiam

klcw57

niby taki prosty a widać niektórzy maja problem ze zrozumieniem tak oczywistych scen. scena z pedofilem była bardzo łatwa do odszyfrowania, pokazali, ze media interesują się tylko sprawami, gdzie oskarżony to ksiądz. sceny typowo polskie. dziwi mnie twoje zdziwnie xD. na serio w polsce lubi się grac motywem księdza pedofila w mediach. wiec gratulacje, że nie ubarwiła. szumowska jako reżyserka i człowiek może i nawet powinna mieć problemy z wieloma rzeczami, ty masz za to ewidentny ból dupy i wyczuwam resentyment za cenzurą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones