PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624792}

Bogowie ulicy

End of Watch
7,7 139 608
ocen
7,7 10 1 139608
7,1 21
ocen krytyków
Bogowie ulicy
powrót do forum filmu Bogowie ulicy

PODOBNY FILM

użytkownik usunięty

Witam,

Już po obejrzeniu zdjęć przypomina mi się film w którym grali ci sami aktorzy (nie widzę go w ich profilach) i również byli policjantami tyle, że tymi złymi. Na końcu (o ile dobrze pamiętam) handlarze narkotyków ich złapali i jeden zabił drugiego, żeby uratować siebie.

Film z roku 2008-2011, ale nigdzie nie mogę go znaleźć i nie pamiętam tytułu a chętnie bym go obejrzał raz jeszcze :)

ocenił(a) film na 7

http://www.filmweb.pl/film/W+cieniu+chwa%C5%82y-2008-269174 to czasem nie to?

użytkownik usunięty
szymun3

Niestety nie. No jestem prawie pewien, że grali w nim główną rolę ci sami aktorzy co w "Bogowie ulicy". Również byli policjantami i mieli czarne mundury. Kurde niewiele szczegółów z niego pamiętam - głównie wspomniane wyżej zakończenie.

użytkownik usunięty

Udało mi się go odnaleźć nazywa się "Brudne sprawy". Trochę odbiega od mojego opisu, ale naprawdę tak go zapamiętałem :) Dobry film - polecam i dziękuję za chęć pomocy.

witam

mam pytanie nie kojażycie takiego filmu : jest on o gangu zaczyna się że 2 młodzi czarni chłopacy zabijają dostawce i kradną mu pieniądzę , dopiero za 20 lat póżniej pokazują ich i są gangsterami i rządzą w ty mieście wiecie co to za film /???

użytkownik usunięty
Mat_14

Stary, wiem, ale za nic nie jestem w stanie sobie przypomnieć tytułu :) Będę o tym myśleć i mam nadzieję, że coś wymyślę.

ocenił(a) film na 9
Mat_14

Mat_14 zapewne chodzi ci o film "Bandziory"

użytkownik usunięty
brubnyharry121

Oooo, dokładnie ten film miałem na myśli. Ciekawe czy trafiliśmy :)

ocenił(a) film na 8

...

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones