PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624792}

Bogowie ulicy

End of Watch
7,7 139 564
oceny
7,7 10 1 139564
7,1 21
ocen krytyków
Bogowie ulicy
powrót do forum filmu Bogowie ulicy

do dupy

ocenił(a) film na 4

Niestety film bardzo słaby, bez fabuły, a kartel byłby bardziej profesjonalny jakby tworzyli go
uczniowie gimnazjum. pozdrawiam

olajankowska1

Właśnie obejrzałem i mam bardzo podobne odczucia :)

Słabizna ...

ocenił(a) film na 9
olajankowska1

A mi się podobał i szczerze polecę go każdemu kto chce obejrzeć fajny film :)

ocenił(a) film na 10
olajankowska1

serio? "Jako część przygotowania do swoich ról, Jake Gyllenhaal i Michael Peña przez pięć miesięcy po dwanaście godzin dziennie towarzyszyli funkcjonariuszom policji Los Angeles na służbie. Podczas swojego pierwszego dnia jako pasażer radiowozu, Gyllenhaal był świadkiem morderstwa." Faktycznie, gimnazjaliście ze swoją wiedzą i opinią na temat policji przygotowaliby lepszy film!

ocenił(a) film na 5
Rozalia12

Co z tego, że przygotowywali się tyle czasu do roli skoro i tak nie widać tego w filmie? Poza tym film jest kierowany do ludzi, którzy o policji nie mają zielonego pojęcia, więc nie zauważą tego "napracowania". Pewnie jak prawdziwi policjanci to oglądają to zauważą wiele niedociągnięć.

ocenił(a) film na 8
McGyverPL

a co ty nam mozesz powiedziec o LAPD hmmmymymmyymym????????????????

ocenił(a) film na 7
McGyverPL

Nie widać tego w filmie ? przepraszam, a jakie Ty masz pojęcie o tym jak powinna zachowywać się policja w dodatku amerykańska ? Bo chyba nie z obserwacji naszych mundurowych, którzy potrafią tylko skutecznie wlepiać mandaty obywatelom.

olajankowska1

Najbardziej profesjonalny kartel to ten który utrzymujesz ze swoich podatków.Sposoby działania karteli narkotykowych z Ameryki Płd. w porównaniu ze wspomnianym wyżej to rzeczywiście dziecinada.

ocenił(a) film na 2
olajankowska1

Dawno sie tak nie rozczarowałam. Taka wysoka ocena, tyle wspaniałych opinii a film był nudny, ciężki, przewidywalny. Postać Janet płaska, kompletnie bez wyrazu. Pasuje do tego psa jak 5 do oka.
Czysta propaganda w państwie policyjnym. Bardzo ciężki film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones