PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594842}
5,7 14 737
ocen
5,7 10 1 14737
4,7 3
oceny krytyków
Bokser
powrót do forum filmu Bokser

Irytuje mnie to, że nakręcono film o kimś takim jak on ledwo nie przegrał z Najmanem...
Swojemu dziecku to każdy dobry ojciec (a jest takich wielu) oddał by nerkę... Według mnie ludzie
nie mają co wymyślać i wymyślają jakiś wyimaginowanych bohaterów... To mnie po prostu
śmieszy i przeraża. Dla mnie Saleta to osoba, która ma zbyt wysokie poczucie wartości a tak
naprawdę jest nikim i dla mnie śmieszną oraz obrzydliwie żałosną osobą

jordan10071

Domorosły znawca boxu sie znalazł. Saleta wybitny nie był ale kilka dużych nazwisk zlał ale "janusze" oceniają go tylko przez pryzmat walki z celebrytą. Dziś na gwiazdora kreuje sie Różalskiego a mało kto pamięta, że Saleta pokonał różala. Walczył też z kilkoma byłymi mistrzami świata (Z kilkoma wygrał) Nigdy mistrzem nie został bo jednak szczękę miał podejrzaną i umiejętności nieco brakowało ale przez długie lata był nr 2 w rodzimej wadze ciężkiej.

ocenił(a) film na 4
emilio666

EMILIO666 jordan10071 po czesci ma racje bo zrobili z SALETY jakiegos bohatera narodowego tylko dlatego ze bylo o nim cicho i znow bylo glosno po tej operacji...Kariera Salety przed operacja corki umierala i praktycznie nigdzie w portalach internetowych o nim nie pisano az tu nagle POMOGL corce oddajac nerke i non stop jego niesympatyczna twarz pojawia sie wszedzie... EMILIO666 i nie mow mi ze to nieprawda... Choroba corki i oddanie nerki w blasku fleszy pokazalo ze jest zwyklym celebryta takim samym jak jego wrog NAJMAN

ocenił(a) film na 2
punisher822_filmweb

Saleta nigdy wielkim bokserem nie był. Kickbokserem owszem (Witalij Kliczko pobierał nawet u niego lekcje). Stąd największe nieporozumienie filmu. Kreuje się Saletę na jakiego wielkiego boksera a niestety nim nie był. Wygrał jedną znaczącą walkę o pas EBU z Luanem Krasniqi. Na widowni byli sami Albańczycy i wszyscy się spodziewali łatwej wygranej Albańczyka z niemieckim paszportem a Przemek zrobił im psikusa. Krążyły plotki że miał tą walkę poddać ale się rozmyślił:) W rewanżu dostał baty.
Saleta przegrał nawet z Fredem Westgeestem murarzem. Więc poziom sportowy w boksie pozostawia wiele do życzenia. Szkoda że nie zamiast tego filmu nie spróbowano nakręcić czegoś o Kuleju, Pietrzykowskim, Drogoszu lub nawet o Michalczewskim czy Gołocie (choć może i dobrze bo ta ekipa mogła by zrobić z tego jakiś bubel).

ocenił(a) film na 4
Johnny_85

WITAJ JOHNNY85!Zupelnie sie z Toba zgodze bo film BOKSER calkiem zgrabnie pokazal fragmenty jego zycia i tego jak nie potrafil dbac o najblizsza rodzine(w sensie milosci)ale smutne ze nie pokazali tego w czym byl najlepszy w KICKBOXINGU...Uczepili sie jak zep psiego ogona kariery bokserskiej skoro w tamtej dziedzinie byl 2 razy MISTRZEM SWIATA...Ale tak chcieli scenarzysci i na to zgodzil sie sam SALETA czytajac scenariusz.Szkoda bo wiecej osiagnal za mlodu w KICKBOXINGU a w boksie pomimo tej jednej znaczacej wygranej o pas M.EUROPY nic wiecej znaczacego nie osiagnal.Ciekawiej by sie ogladalo film BOKSER gdyby byla to biografia GOLOTY bo on byl prawdziwym twardym bokserem i jego zycie to swietny temat na film pomi8mo tego ze oprocz srebra olimpijskiego potem nigdy nie zostal M.SWIATA a staral sie...T ez myslisz ze zycie GOLOTY by bylo lepszym tematem na film BOKSER?

ocenił(a) film na 2
punisher822_filmweb

Witaj Punisher.
Masz racje jak robili film o Salecie powinni skoncentrować się na kickboxingu. A w tym filmie nawet na boksie się porządnie nie skoncetrowali raczej na przeszczepie itd. Salecie jednego odmówić nie wolno - ma dobry PR. Zadbał o wykreowanie wizerunku siebie jako świetnego sportowca który dorasta do roli ojca. Niby typowo filmowe ale zrobione tak kiczowato że po prostu żal.
W kickboxingu Polska ma swoją legendę jest to Marek Piotrowski. Szkoda że o nim jest cicho (jest film "Wojownik" ale nie był tak nagłośniony jak nieszczęsny "Bokser").
Film o Gołocie to byłoby coś. Ta postać jest jakby idealnie skrojona na film. Walki z Ridickiem Bowem wygrywanie na punkty niezrozumiałe ciosy poniżej pasa zamieszki na trybunach. Błyskawiczne przegrane by potem odbudować swoją markę by znowu przegrać (w tym jedna niezasłużona z Jonem Ruizem o pas WBA). To już jest historia na film a do tego znajmości z Pershingiem pobyt w więzieniu pobicie człowieka to byłby hit. Ale kto miałby to nakręcić kto grać Gołotę? Lepiej pozostawić to w marzeniach niż skonfrontować się z gniotem.

Johnny_85

Nikt więcej. Co on osiągnął poza pokonaniem Gołoty, który fizycznie nie nadaje się już do żadnych walk i fartownym pokonaniem najsłabszego polskiego boksera Najmana? Tak mówią o tym jak swojej córce oddał nerkę i kręcą o tym film a tak naprawdę a prawda jest taka, że każdy ojciec by to zrobił. Dariusz Michalczewski robi więcej i to dla obcych dzieciaków (wspomaga ich kariery i rozwój sportowy), tak samo jak Vitali Kltischko na Ukrainie.

Hitek

Pewnie mówili w tym filmie o tym jak to Saleta uratował swoją córkę, a mówili o tym jak wyśmiewał wszystkich polskich bokserów (zanim stał się tym wielce dobrym i elokwentnym ekspertem) i o tym jak baby jak rękawiczki zmieniał?

emilio666

emilio666 go nawet boxerem nie mozna nazwać... Ali, Tyson, Foreman, La Motta.... (moglbym tak wiele jeszcze wymieniac) to byli bokserzy.
Obecnie dobrzy sa Kliczkowie, z Polski Adamek ma zapał i jest dobry ale nie w tej wadze co teraz startuje, resztą już się nawet nie interesuje. Napewno Saleta nie jest jednym z nich, chcac zniszczyc Najmana stal sie taki jak on... I tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Pozdrawiam!

jordan10071

dokladnie takie same mam zdanie o tym śmiesznym człowieku.To jest pozer ,który jakims cudem potrafi wokół siebie zrobić taką otoczke.Mam wrażenie ,że wogóle nie zasługuje na to jak jest odbierany.To także żałosny człowiek,a swoją klase pokazał ,po walkach z Najmanem gdzie został oklepany jak dzieciak i jeszcze ten pajac wychodzi na środek ringu , naśmiewa sie i drwi z Najmana .Już choćby ze względu na przebieg tych walk ,powinien skulic łeb i spierd...ać do szatni. Żałosny prostak ,mitoman.....mam pewnego kolege ,który mi sie z nim kojarzy,także znam ludzi tego pokroju..On może szkody nikomu nie zrobi ,ale zachowania i mniemanie o sobie bardzo wysokie i najlepsze że wogóle bezpodstawne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones