PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796022}

Bolszoj

Bolshoy
7,3 217
ocen
7,3 10 1 217
Bolszoj
powrót do forum filmu Bolszoj

Help! Gdzie można obejrzeć ten serial? Widziałam go kiedyś na vod, ale już go zdjęli. :(

ocenił(a) film na 7
PaniFilozof

Pierwszy odcinek pojawił się na vod TVP.

ocenił(a) film na 10
PaniFilozof

Dziś obejrzałem pierwszy odcinek na TVP KULTURA (w cyfrowym polsacie to kanał 107, SOBOTA około 15.15 był. Drugi odcinek za tydzień 30 października 2021, kilka minut później niż pierwszy odcinek. Pewnie przegapię bo obejrzałem przypadkiem.

Pierwszy odcinek bardzo mi się podobał. Nie byłem pewny czy ten sam gdyż 4 odcinki przeliczałem na 4 godziny emisji a tu brak dokładnych informacji, nie ma pełnej obsady, napisane że to film dwugodzinny, a nie serial 4 odcinkowy. Zgadza się chyba tylko reżyser Todorowski.

Jeśli ten wpis na filmweb faktycznie dotyczy tego serialu to oczywiście polecam. Julia Olszańska to przykład poświęcenia temu co chcemy robić, tancerze to ludzie którzy szybko szybko mogą skończyć karierę ze względu na wiek.

Nie jestem fanem baletu ale lubię  obejrzeć filmy , animacje a nawet czasem przedstawienia teatralne związane z baletem. Ostatnimi czasy obejrzałem starszą już bajkę "BALERINA" gdzie temat poświęcenia również jest ukazany. Oczywiście nie może tu zabraknąć też talentu , bez tego niewiele się zdziała zwłaszcza że tak mało czasu jest na wszystko. Lubię kilka, nie wiem dokładnie jak to nazwać, może dziedzin kultury rosyjskiego pochodzenia, w tym także taniec i muzykę. Balet to jak wiemy połączenie tańca i muzyki ukazujących jakąś sztukę i może nie do końca rozumiem wszystkie przedstawienia to w każdym widać perfekcję wykonania. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones