PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100861}
2,8 88
ocen
2,8 10 1 88
Boogeyman 4: Klub wampirów
powrót do forum filmu Boogeyman 4: Klub wampirów

Szok !

ocenił(a) film na 1

Film mnie przeraził. Jest to horror więc można by stwierdzić że to cecha pozytywna, a jednak ! Niespodzianka ! Ten film przeraża widza ale nie klimatem, nie straszliwymi scenami czy przez to że widz utożsamia się z bohaterem przeżywającym straszne przygody. Niestety nic bardziej mylnego. Ten film przeraża brakiem filmu w filmie ! Jest to kompletnie zmarnowana godzina z życia widza i jedynie tego można się po tym "dziele" spodziewać. Fabula jest w najlepszym wypadku naciągnięta do granic wytrzymałości. Trzeba się nieźle głowić żeby zrozumieć o co biega. Film bowiem pokazuje dziwnego typka który twierdzi że jest wampirem przy czym przez większość filmu w sumie tylko tak twierdzi. Oferuje władze albo miłość swoim wyznawcą tyle że ... jego wyznawcy którzy wybrali miłość nic nie zyskują a ci co wybrali władzę żyją w jakimś kanale i siadają po kolei na wyciągniętym zapewne z jakiegoś śmietnika krześle twierdząc że są władcami. Potem główna postać kręci się jak struta pomiędzy kanałami a hawirą dziwnego typka no i w kulminacyjnej scenie dziwny typek gryzie po szyi jakąś paniene.Przy tym wcale nie ma kłów jak każdy szanujący się wampir tylko zwyczajnie zębami ją gryzie z czego można wywnioskować że jest chory psychicznie a banda zdegenerowanych nastolatków żyjąca w kanale i twierdząca że są wampirami to w sumie robi to tak dla jaj. Aktorsko jest to DNO pod dnem. Aktorzy nie pokazali na ekranie NIC. No cóż pewnie też nie zrozumieli fabóły. Tę natomiast pisał ktoś nieźle naćpany. Film nie oferuje też dobrej muzyki, w sumie to dźwięku w nim tyle że mogłoby go nie być ani też efektów generalnie żadnych. Oferuje natomiast grozę sytuacji w której widz nagle z przerażeniem stwierdza że marnuje swój cenny czas po czym wyłącza film i żałuje że wydał na niego pieniądze. Ludzie za oglądanie czegoś takiego to mi powinni zapłacić ! Chcę moje pieniądze z powrotem oraz odszkodowanie za straty moralne !
Ten film to już nawet nie skandal, to prowokacja ! Za takie bezczeszczenie terminu wampir należałoby skazać twórców tego filmu na oglądanie go przez kolejne 20 lat.

Jeśli cenisz sobie swoje zdrowie psychiczne, swój czas oraz swój gust trzymaj się od tej produkcji z daleka. Jeśli zaś jesteś szalony i nie masz co z czasem robić oraz jesteś totalnym bezguściem to zrób cokolwiek innego ale tego czegoś nie oglądaj. Ten film nie jest bowiem dla żadnego widza.

ocenił(a) film na 1
SirDrX

PS. No i jeszcze te sceny z Merlin Monroe wsadzone do filmu chyba tylko po to żeby widza drażnić. Czy to ma być jakaś metafora ? Bo ja nie widzę żadnej. Kupiłem horror licząc że będzie to horror czyli typ szlachtujący młode niewiasty albo lepiej wampir zamieniający się w mgłę i wciągający panienkę w jakąś zawiłą szatańską intrygę. To nic takiego nie ma, nie ma wampira ani noża a jedyne co jest szlachtowane to psychika widza.

SirDrX

Ja juz wole obejrzec Titanica 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones