PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676755}
6,2 9 521
ocen
6,2 10 1 9521
6,7 11
ocen krytyków
Borgman
powrót do forum filmu Borgman

Spodziewałem się naprawdę dobrego filmu! Może opis wiele nie mówi ... ale nie spodziewałem się że będę oglądał kompletne kino absurdu w którym nic nie trzyma się kupy. Nie rozumiem ludzi oceniających ten film na 6/10 .. a pod spodem komentarz że nic z niego nie zrozumieli. Cięzko zrozumieć takie kino ... jednak osobiście dla mnie nie ma to sensu. Nawet nie staram się tego zrozumieć. Jedno z najgorszych widowisk na przestrzeni dwóch lat jakie miałem okazję obejrzeć.

ps.

Niektórzy piszą ... jedność treści muzyki i formy. Hmm ... muzyka jakaś była ale treści i formy żadnej. Nędzny kaszalot ! 1/10

ocenił(a) film na 10
Adash

Kino bywa sztuką, niekiedy zbyt trudną dla wielbicieli rzeczy łatwych i przyjemnych.

ocenił(a) film na 9
Adash

Ależ tu wszystko trzyma się kupy. "Nawet nie staram się zrozumieć" no to wiele tłumaczy.

marcholt

Kupy ... albo dupy. Masz rację ...

ocenił(a) film na 9
Adash

Dzięki. To pozostaje ci poprawić ocenę.

marcholt

absolutnie ... nie ma mowy. Film jest beznadziejny i tyle w tym temacie

ocenił(a) film na 9
Adash

No weź... nawet "47 roninów" i "Facet (nie)potrzebny od zaraz" dostały od ciebie **... To nie fair.

ocenił(a) film na 8
Adash

Ręce opadają, jak się czyta te Twoje komentarze. Ty naprawdę myślisz, że mając dwa "łby" nabierzesz kogoś na to, że niby znasz się na kinie? :)

Zloty_Deszcz

myślę że gdybyśmy wszyscy lubili to samo to świat byłby nudny

ocenił(a) film na 8
Adash

A co ma piernik do wiatraka?

ocenił(a) film na 8
Adash

"na przestrzeni dwóch lat '? Co więc podobnego widziałeś wcześniej ? Bardzo chętnie zobaczę :D

ocenił(a) film na 10
Adash

Ja mam tylko pytanie. Skoro nie starasz się go zrozumieć... to dlaczego masz pretensje do filmu? Bo film poddany pewnej interpretacji/analizie staje się dość klarowny (pewnie nie jedna osoba to udowodniła). Nie żebyś nie miał prawa, ale serio myślisz, że 1/10 w takiej sytuacji jest uzasadnione? Skoro nie chcesz czegoś zrozumieć to jest złe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones