PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739644}

Boruto: Naruto the Movie

Boruto: Naruto za Mūbī
7,4 3 334
oceny
7,4 10 1 3334

Boruto: Naruto za Mūbī
powrót do forum filmu Boruto: Naruto za Mūbī

Wielkie zaskoczenie. Tak krótko opisałbym ten film. Przyzwyczajony do kiepskiej jakości fabularnej poprzednich pełnometrażowych filmów z serii Naruto i spółka jak zwykle sięgnąłem to tego filmu z przyzwyczajenia i odruchowej ciekawości aby zobaczyć co dalej. Miło się zaskoczyłem. Fabuła głównie skupia się na pokazaniu rozwoju Boruto, syna Naruto i wynikających z tego relacji pomiędzy ojcem a synem. Czyli to co kochałem z głównej serii Naruto. Gdzie walki i całe to chakro mambo dżambo było tylko pretekstem do ukazywania emocji i rozwoju bohaterów. Nie powiem że film nie miał w pewnych momentach prostych rozwiązań fabularnych i ociekających schematem jednakże na tle swoich poprzedników wypadł o niebo lepiej. Merytoryczna część została bardziej doprecyzowana i dlatego ma ręce i nogi. To tutaj elementy walki były dodatkiem do fabuły a nie na odwrót :)

odwieczny

Jak ci się to udało obejrzeć, mieszkasz w kraju gdzie jest to możliwe czy camrip ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
odwieczny

Po angielsku? Takie widziałem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dzana4

Wiadomo że teraz przetłumaczone wszędzie ...

odwieczny

Myślalem że będzie slabe, jednak pozytywne zaskoczenie na plus :)

ocenił(a) film na 8
odwieczny

Byłam podobnie, mile zaskoczona. Jedyne czego się mogę przyczepić to dość nijaki czarny charakter.

ocenił(a) film na 10
odwieczny

Za małolata seria Naruto była moim faworytem zaraz po DB. Miło jest wrócić do histori i zobaczyć jak życie bohaterów potoczyło się dalej. Film przyjemny i pozytywnie zaskoczył. Miałam niedosyt gdy anime sie skończyło a ten film jest swietną alternatywą. Nie miałabym nic przeciw pociągnięciu wątku Naruciaka w postaci syna.

odwieczny

Ciekawa opinia ;)
http://maritra.pl/2017/04/boruto-naruto-next-generations.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones