PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565126}

Boska przygoda Sharpay

Sharpay's Fabulous Adventure
5,3 11 077
ocen
5,3 10 1 11077
2,0 2
oceny krytyków
Boska przygoda Sharpay
powrót do forum filmu Boska przygoda Sharpay

Wiadomo kiedy dokładnie będzie ten film do obejrzenia??

anusialka94

Premiera ma być 19 kwietnia, to myśle że w sieci będzie gdzies 2-4 tygodnie po premierze, może wcześniej ;P

Johny999

aha. dzięki :) najbardziej mnie interesowała premiera a później będę wyczekiwać :D

ocenił(a) film na 3
Johny999

2-4?? Nie wiem... Na Och Karola czekam już dwa miesiące i nie zapowiada się, żeby wyszedł jak najszybciej

zuzaka

ja już widziałem on-line w sieci Och Karol 2 mam nadzieje że SFA będzie jak najszybciej w Polsce..

Alejandro_GaGa

Film jest już w sieci.......

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
apricoot

chyba jeszcze nie ma....... ja oglądałem bez, a co do filmu to bardzo fajny ;P

ocenił(a) film na 4
Johny999

no ja również zamierzam obejrzeć, ale nie wiem jak z mój angielski ... :/

apricoot

Szczerze to nawet jak nie znasz angielskiego za dobrze to będzie wiedział o co chodzi.
Film się przyjemnie ogląda, jest wiele śmiesznych momentów, fajnie pokazany jest Nowy Jork... wiele ciekawych ujęć.

Johny999

Gdzie można go zobaczyć??

ocenił(a) film na 8
anusialka94

Już jest w necie, ale brak napisów.

excline

No właśnie już sobie ściągnełam. a napisów nie mogę znaleźć. Ciekawe kiedy dodadzą. Ja niby rozumiem ale chciałam razem z kumpelą sobie obejrzeć a ona z angielskiego wogóle nic nie umie bo niemieckiego się uczy ;/

ocenił(a) film na 10
anusialka94

Jest jescze opcja,że sobie ściągnięcie napisy angielski bo są w necie wtedy może bardziej zrozumiecie. A co do filmu to bardzo mi się podobał i dobrze się go ogląda

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mysia450

Dzięki :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones