PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32371}

Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya

Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood
6,7 4 107
ocen
6,7 10 1 4107
Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya Ya
powrót do forum filmu Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya

W ogóle nie wiem o co chodzi i jakią wymówkę miała Vivi.

ocenił(a) film na 7
anna_rogozinska

wg mnie sekretem był stan psychiczny Vivi podczas tej najdłuższej 'uczieczki'. Nie chciałaby ktokolwiek sie dowiedział, ze była 'swirnięta'

ocenił(a) film na 8
adska

o to że pół roku była w psychiatryku

sweet_cherry_

Myślałam, że pokażą naprawdę jakiś wielki powód, dlaczego Vivi była okropną matką, a tu tylko takie coś... Nie wiem, jak jej córka zdołała jej to wszystko wybaczyć.

ocenił(a) film na 9
elenkaa

Vivi oprócz tego, że nie była matką doskonałą (mało jest takich wbrew pozorom), to w dodatku najmroczniejsze rzeczy robiła jak była chora. Ja jestem w stanie to zrozumieć i usprawiedliwić. Sama byłam w podbnej sytuacji jako dziecko.

anna_rogozinska

Vivi była w złym stanie psychicznym, ale nie sama z siebie. Lekarz przepisał jej tabletki, które rzekomo miały pomóc na alkoholizm. Niestety tylko bardzo źle wpłynęły na stan psychiczny kobiety, przez co robiła straszne rzeczy. To nie było przecież jej winą, że trafiła na nieodpowiedniego lekarza. Takie były wtedy czasy. Ludzie nic nie wiedzieli i próbowali leczyć za pomocą tabletek, które niestety niszczyły psychikę człowieka do reszty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones