PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Ból dupy

ocenił(a) film na 6

Patryk Vega zrobił film w stylu Patryka Vegi. Czego się spodziewaliscie? Skąd nagle ten ból dupy? Ten film jest ok. Nie jest to arcydzieło, scenariusz nie jest genialny, historia nie jest super spójna. Ale w polskiej kinematografii powstało wiele dużo gorszych filmów. Uważam, że recenzje i opinie są mocno przesadzone i nakręcone.

ocenił(a) film na 6
Khaya666

Jestem świeżo po seansie. Mam dokładnie takie samo zdanie. Film w stylu Vegi.Nic więcej nic mniej. Pitbull Niebezpieczne Kobiety, hit, najlepsze otwarcie roku itp.Botoks według opinii większości gniot i dno. Vega działał tym samym kluczem i schematem jak w swoich poprzednich filmach.,tylko zamiast mafii i polityków są lekarze i przemysł farmaceutyczny.

ocenił(a) film na 6
Virta

Zgadzam sie z Wami przedmówcami :-) Ani arcydzieło, ani dno. Średniak. Chociaż właśnie na 6 gwiazdek, bo np ja nie żałuję pieniędzy wydanych na bilet, a jakbym oceniał na 1, 2 czy 3 lub 4 to już pewnie bym żałował ;-) Ludzie czepiają się, że Vega nie zrobił dokumentu o życiu learzy! To nie pierwsza i nie ostatnia przerysowana historia w kinie. Widziałem dużo gorsze filmy, z dużo lepszymi ocenami. Trzeba umieć zrozumieć konwencję :-)

ocenił(a) film na 1
Khaya666

Czy wy sobie jaja robicie uwazajac ten film za sredniak? Ten film porusza bardzo odwazne tematy w sposob zalosny i trafiajacy do najnizszej warstwy spolecznej tego kraju. Robi z ludzi idiotow. I nie tylko z ludzi, ktorzy to ogladaja ale i z aktorow ktorzy w tym graja. Wlasnie na takich ludziach jak wy ten swietojebliwiec zarabia wmawiajac wam, ze "tak bylo" "taka jest prawda" a wy łykacie to tak samo jak przy niebezpiecznych kobietach czy przy nowych porzadkach ktore jakikolwiek poziom jeszcze trzymały. Ale jezeli ten film ma opinie scierwa a mimo wszystko ludzie na niego chodza i sie swietnie bawia to pozostaje pytanie kim są ci ludzie? A no są tym niżem intelektualnym ktory lyka takie gowno i podoba im sie ze smierdzi. I wszystko fajnie gdyby nie fakt, ze to w jakims stopniu swiadczy o nas jako o narodzie. Jest mi wstyd. Nie tyle za Vege ktory po prostu potrafi trzepac hajs na kretynach, tylko za polakow, ktorzy sami sobie wystawiaja swiadectwo i nawet na wlasnym podworku powinni czuć wstyd i zazenowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones