PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Należy od tego zacząć, że najbardziej krzyczą na ten film zwolennicy aborcji oraz tzw. Czarnych Prostestów organizowanych przez zwolenników zabijania dzieci nienarodzonych. Dlaczego jest dobry, ponieważ pokazuje czarno na białym jak wyglądają procedury aborcji oraz in vitro. To jest niekorzystny obraz całej lewicy i liberalnych pseudointelektualistów. Niektórzy twierdzą, że jest nudny. Moim zdaniem skoro tak mówią to oznacza, że go w ogóle nie oglądali. Fabuła jest ciekawa, czasami za mało przedstawiają i wnikają w daną postać. Ale generalnie całkiem to dobry film, bo może otwierać oczy na sprawy, które są trudne w naszym społeczeństwie.

sztalwin93

Nie szukaj tutaj podtekstów politycznych, po prostu film to gówno.

sztalwin93

całkiem dobry film i ocena 10, weź się gościu palnij w głowę :)

ocenił(a) film na 1
sztalwin93

Gorący apel do twórców i agencji PR-owych: może czas wprowadzić jakieś testy IQ dla klakierów? Ja wiem, że płacicie im grosze za pozytywny wpis, ale niech zadbają chociaż o spójność wypowiedzi, bo określenie "całkiem to dobry film" i ocena 10/10 wzajemnie się wykluczają, a także lepsze podrabianie kont, niech wystawią ze 20 ocen. O zakładaniu konta dzień po premierze i miażdżących recenzjach nie wspominam, bo się sami zapewne nie spodziewaliście, że "dzieło" zostanie zrównane z ziemią.

Pozdrowienia, klakierzy, żadna praca ponoć nie hańbi :*

ocenił(a) film na 10
fancy_nino

Czyżby koncern farmaceutyczny Cię przysłał?

ocenił(a) film na 1
sztalwin93

Nie, ale jak dla Ciebie nie jest problemem szmacić się za pieniądze, to może właśnie do nich zastukaj z CV, płacą pewnie lepiej niż 50 groszy za wpis :*

ocenił(a) film na 10
fancy_nino

jak można być tak głupim, żeby wygadywać takie bzdury. Pierwszy raz załozyłem konto na webfilm, bo nie zgadzam się z hejtem skierowanym wobec tego filmu. Uważam, że jest na 8 lub 9, ale dałem 10 tylko dlatego, że środowiska lewicowe próbują zakłamywać rzeczywistość w związku z aborcją. Ja rozumiem , że ty z wykopu masz jakieś informacje, że niby dostaję pieniądze. Naprawdę nie mam nic do roboty, jak tylko siedzenie i pisanie komentarzy w obronie filmu. ŻAL mi Ciebie . Dokładnie mógłbym napisać o Tobie takie bzdury, ale nie będę się zniżał do Twojego poziomu.

sztalwin93

To jest bzdura, aborcja tak nie wyglada, to co Vega pomazuje w filmie to wywolywanie porodu, a nie aborcja.
A czy wiesz, jak trudno w Polsce przeprowadzić aborcje? Prawie nie ma lekarzy, ktorzy by sie tego chcieli podjac, a u Vegi, prosze, jedna pani doktor łupie chyba wszystkie aborcje przeprowadzane w Polsce.
Co do invitro - tez stek bzdur, ktore nie maja wiele wspolnego ze współczesna medycyna.
Generelnie wiarygodnością film na poziomie,"Smoleńska".

ocenił(a) film na 10
alicjadsd

Czy to jest Twoja wypowiedź czy publicystów Gazety Wyborczej oraz Wirtualnej Polski?
Bo zdaje się, że nie potrafisz stworzyć własnej opinii. Ja natomiast jestem 100% zwolennikiem zakazu aborcji, bo to co się dzieje z dziećmi, które mogą się urodzić chore - TO SKANDAL! Aborcjonistki krzyczą, że liczba aborcji jest znacznie wyższa niż w oficjalnych danych powołując się na podziemie aborcyjne a jednocześnie w Twojej wypowiedzi widzę zaprzeczenie tego. Weź się zdecyduj. Ten film jest bardzo potrzebny, bo otwiera oczy na trudne sprawy. Co do In Vitro to Komorowski powinien ponieść odpowiedzialność za tą złą decyzję, bo ta szkodliwa ustawa umożliwia manipulowaniem życiem ludzkim, co z punktu moralnego jest nieetyczne. In Vitro to metoda, w której ginie wiele istnień ludzkich, ja bym to nazwał wielokrotność aborcji. Kto próbuje ingerować i decydować o życiu, to później zbiera tragiczne żniwa np. poprzez depresję. Trzeba mieć w sobie pokory, by zwrócić się do Boga i prosić o pomoc. On zawsze pomoże wyjść z trudnej sytuacji. AMEN .

sztalwin93

Ja nie mowie tu, ze aborcja jest dobra. Ja tylko mowie, ze Vega kłamie przedstawiajac fakty nt aborcji. I invitro. A ty nawet tych faktów nie znasz, ale wymowa filmu pasuje do twojej ideologii, poglądów religijnych i byc moze partyjnych.
Swoja droga, mam nadziej, ze Vega zwróci sie teraz o pomoc do Boga i Ducha Świetego i nakręci film o kosciele katolickim i Polakach katolikach. I obnaży szokująca prawde o pedofilii, rozpuscie i chciwości wśród kleru. To dopiero bedzie kopalnia tematów z zycia wziętych!

ocenił(a) film na 1
sztalwin93

A jaka jest ta rzeczywistość związana z aborcją? Jaka jest prawda? Powiedz, skoro taki wtajemniczony jesteś, bo ja nigdy nie robiłam sobie ani nie byłam przy takim zabiegu, hm?

Przekaz filmu to, moim zdaniem, jedynie część składowa jego oceny - są filmy, z których przesłaniem się ogólnie zgadzam i dałabym 10, ale daję znacznie mniej ze względu np. na słabe aktorstwo, kulejący scenariusz, kiepskie zdjęcia, niedopasowaną muzykę etc. Jeśli faktycznie nie jesteś jednym z opłaconych klakierów, to podziwiam Twoje zapędy agitatorskie :*

ocenił(a) film na 1
sztalwin93

Ile ci zapłacili za ten komentarz?

ocenił(a) film na 10
paprykowakredka

Dzisiaj i jutro mam wolne ( po pięciu dniach pracy) i nie chce się pisać z idiotami wysłuchując pod swoim adresem kłamstwa i obelgi. Szkoda czasu. Lepiej spożytkować go "na polu" przy tak pięknej pogodzie. Coś tam piszą o faktach i ich nie podają, coś tam piszą o bzdurach i ich nie piszą. Coś tam mówią o aborcji i później zmieniają temat na Kościół Katolicki. Taki jest WASZ poziom, byleby tylko obrazić, napisać zarzuty bez pokrycia i zniszczyć człowieka.
ps. Jeszcze jedno mnie dziwi, czemu Was nie ma pracy
Miłego dnia

ocenił(a) film na 1
sztalwin93

Są dwa wytłumaczenia dla przypisania 10 gwiazdek temu "filmowi": IQ ameby albo desperacja ekonomiczna.
Pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 10
paprykowakredka

Wytłumaczyłem dlaczego dałem 10, ale jak sierotka nie umie czytać to oznacza, że IQ ameby jest idealnym określeniem wobec Ciebie

sztalwin93

Pracujesz w szpitalu i wykonujesz takie zabiegi osobiście lub je nadzorujesz skoro twierdzisz, że tak są wykonywane jak pokazano w filmie? Uważam a nawet wiem, że nie. Twórca filmu uprościł i spłycił ten temat podkolorowując go aby widz taki obraz zapamiętał.

ocenił(a) film na 2
sztalwin93

zdajesz sobie sprawę, że to co pokazali w filmie nie było 23 tygodniowym płodem-dzieckiem, ale pomniejszonym niemowlęciem? Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego w polskim prawie uznaje się, że do 24 tygodnia mamy płód który jest niezdolny do przeżycia poza organizmem matki i do tego czasu można wykonać legalną aborcję. Zgodnie z prawem i procedurami szpitalnymi płód, który przeżyje aborcję powinien mieć zapewnioną opiekę paliatywną, a rodzice mogą się z nim pożegnać i zapewnić pochówek, zapewne nie katolicki, bo przecież żaden ksiądz się nie zgodzi na pogrzeb płodu. . Aborcje w 20-24 tygodniu są rzadkością i wynikają z odmowy przeprowadzenia wcześniejszych badań prenatalnych. Wady genetyczne za pomocą USG można wykryć dopiero od 20 tygodnia - stąd też w Polsce największy w Europie odsetek dzieci z deformacjami i wadami genetycznymi , które umierają w ostatnim trymestrze ciąży lub w pierwszych miesiącach życia. Po prostu w Polsce odmawia się badań genetycznych płodu ..Dziecko/płód 20-24 tygodniowe może przeżyć poza organizmem matki kilkadziesiąt minut, a nie kilkanaście godzin. To państwo jest odpowiedzialne ze późne aborcje. W chwili obecnej toczy się sprawa karna przeciwko szpitalowi im. Świętej Rodziny w Warszawie za brak opieki paliatywnej nad 24 tygodniowym płodem, który żył 22 minuty po abortowaniu...Vega kłamie i nie pokazuje jak jest naprawdę. Manipuluje widzem używając tanich sztuczek, ordynarnie olewając rzeczywistość. W przypadku kobiet, które dokonują nielegalnej aborcji z powodów ekonomicznych, aborcja dokonywana jest zazwyczaj w 4-6 tygodniu kiedy płód jest wielkości fasolki...

Ezo_Okami

No i brawo, ktos na to zwrócił uwage w koncu.

sztalwin93

Take same trolle pojawiały się po premierze "Smoleńska" - nie warto dyskutować.
Żenująca próba podbicia ogólnej oceny filmu XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones