PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 606
ocen
4,4 10 1 115606
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Dziwne jak dla mnie , że tyle negatywnych opini! Dotyka wielu ludzi ! No cóż taką mamy patologie w Polsce! Lekarze i zatuszowane błędy medyczne( łapówki, umowy z koncernem farmaceutycznym, itp.) , pielęgniarki i ich wkład w ten proceder,(pawulon , zdjęcia z wczesniakami w fartuchach , nie dopilnowane dzieci w szpitalach, brak wyrozumiałości dla pacjentów i ich rodzin ) ; zakłady pogrzebowe i patologia z nimi związana ( sponiewierane , zgwałcone i okradane zwłoki itp); chirurdzy bez specjalizacji, masakryczne operację plastyczne ) ; i można tak wymieniać bez końca!!! Jak dla mnie czysta prawda!!!! Polecam!

użytkownik usunięty
Silwana__

Odgrzebywanie starszych kont się zaczęło, bo nowe za łatwo powiązać z działaniami promocyjnymi. Dobrze chociaż, że retoryki nie zmieniacie i każdy komentarz jest tworzony według pewnego schematu, to was zdradza. Niby agencja kreatywna, a tak mało kreatywności. :-)

ocenił(a) film na 10

Skarbie to moja prywatna opinia, nie które wymienione wyżej sytuacje dotknęły moją rodzinę osobiście,a więc pytam po co ta wypowiedz co do mojej opinii !? Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Silwana__

30 groszy za wpis

ocenił(a) film na 8

Moje konto jest prawdziwe, a tez jestem podobnego zdania. Film porusza wszystkie bolaczki polskiej sluzby zdrowia. Owszem, jest mocny, przerysowany, miejscami zbyt wulgarny i doslowny, a jednak niestety prawdziwy. Brawo dla kogos, kto nie bal sie poruszyc tak trudnych i niewygodnych tematow!

redxhaired

Wiekszosc patologii przedstwionych w firmie jesli sie zdarzała, to 20 lat temu.
Niektore z przestswionych sytuacji sa medycznie niemożliwe.
A ja czekam na demaskatorski film Vegi o Kosciele Katolickim.

ocenił(a) film na 2

to konto to przykład klasycznego "śpiocha" lol uaktywnia się przy filmach Vegi...

Nie wiem co trzeba mieć w głowie zamiast mózgu żeby wierzyc w jakieś działania promocyjne przy komentowaniu filmów.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

To jest powszechna praktyka...

Naprawdę w to wierzysz? Szkoda mi takich niemyślących ludzi.

Weź czowieku najpierw pomyśl a później pisz. Komu by się opłacało płacić kumukolwiek żeby pisał komentarze na forum filmowym i jaki to miało by sens bo na pewno nic by to nie dało, kto chce film i tak obejrzy a kto nie chce to nie obejrzy. Większość tych dziesiątek i jedynek to nic innego jak wypociny trolli i hejterów i z pewnością nikt im za to nie płaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones