PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Co dalyj?!

ocenił(a) film na 1

Szkolnictwo może być spoko! Kontrowersyjnie będzie. Panie Krzemieniecki! Zarobi Pan mnóstwo mylionów! Scenariusz sam się pisze! Już widzę Dodę molestującą niewinnych nastolatków, typowych grubciów z trzeciej ławy. Stromowskiego - nauczyciela WOWsu, zaliczającego trójkąt po wywiadówce. Oświecińskiego - cieccia z mopem co w wiedrze działki miesza. Panie Vega! Zapomniałem o Fabijańskim logopedzie migdałki czyszczącym. Tylko gdzie kobiety?! Kobiety muszą być silne! Silne i niezależne! Panie Patryku, w Twoim kinie, tak bardzo jednowymiarowym i obraźliwym, nie może zabraknąć silnych kobiet, które i tak zostaną zrównane z glebą (gdzie w tym wszystkim sens i godność człowieka?). Agnieszka Dygant będzie spoko jako dysfunkcyjna matka. Maja Ostaszewska - szkolny pedagog alkoholik. Bołądź - dwubiegunowy psycholog. Dodajmy patologicznych nastolatków, którzy gździą się po lekcjach na wysypisku i mamy nowego pitbula - "Niebezpieczne Przerwy", Kiedy Nowy film? Tempo ma Pan lepsze niż Woody A. ... Niestety poziom nie ten... Przepraszam, jestem zły! Nie oczekiwałem wiele, ale to co moje zielone oczy ujrzały wzbudziło gniew i rozbudziło dzikość. Bestia mówi - zapij sprawę, po co to pamiętać... serce nie walczy... Nie warto.

ocenił(a) film na 1
shaggy_2

Brawo !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones