PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 676
ocen
4,4 10 1 115676
1,8 30
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Widzę że masa ludzi płacze i nie śpi po nocach, bo innym się podobają filmy Vegi. Wielka tragedia bo ktoś ma inny gust, kogoś bawi to co mnie nie i ogólnie jemu się podoba.
A że ktoś powiedział brzydkie słowo, no to nie film dla nas bo my tacy kulturalni
Piszą "a najgorzej że sale będą pełne" XD. Jak wyjdzie Pitbull 3 to wyjdą manifestować na ulicę, a przy czwórce będziemy mieli regularne zamieszki.

Też mam mieszane odczucia po obejrzeniu trailera, ale możliwe że pokazał parę zabawnych scenek żeby przyciągnąć przeciętnego widza, a film w rzeczywistości będzie dużo poważniejszy - w sumie Vega taki ma chyba zwyczaj żeby treści straszne, takie o których ludzie wolą na co dzień nie myśleć przemycać pod osłoną komedyjki. Na pewno obejrzę, ale przeszła mi przez głowę myśl czy to nie jest o jeden film za daleko.

Słychać też głosy że ten film wypaczy postrzeganie służby medycznej wszelkiego rodzaju przez widzów. Nie mam pojęcia jaki będzie tego efekt (trzeba by zobaczyć film) i ile ludzie wkładają sobie do głowy z tego co zobaczą na ekranie, ale biadolenie że on znowu takie złe rzeczy pokazuje jest trochę śmieszne, bo co ma pokazywać, jakie wszystko jest dobre i cukierkowo śliczne ?

PS: opis filmu na dzień dzisiejszy (07.07) jest kosmicznie płytki. Współczuję tym słowom że muszą widnieć obok siebie.

użytkownik usunięty
bitos

Po prostu ludzie mówią co myślą, to nie hejty ani ból dupy.

bitos

Nie życzę nikomu chorować,lezeć w szpitalu,chodzić po specjalistach,aż ciarki biorą,a co do filmu zobaczymy,bo niestety jest coraz gorzej,może 500 plus przeznaczyć na leczenie,takie moje przemyślenia.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
bitos

Tylko że te dwa ostatnie pitbulle nie miały prawie ani fabuły ani aktorstwa. Nie wspomnę jeszcze o udźwiękowieniu. Jedyną rozrywką było zgadywanie kto następny i kiedy zaraz przełknie. Więc ludzie widząc tę samą obsadę i mnóstwo przekleństw w zwiastunie mają prawo sądzić, że może wyjść kolejna niestrawna kupa.

ocenił(a) film na 1
czlowiekfrank

*i kiedy zaraz przeklnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones