PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

FILM BARDZO DOBRY

ocenił(a) film na 10

Calą prawdę ukazuje to dzieło

użytkownik usunięty
Irlik1

Prawdę o umysłowej indolencji reżysera? W pełni się z tym zgadzam.

ocenił(a) film na 2
Irlik1

Irlik1
Na filmwebie od:
30 września 2017
dawaj następna 10 z innego nowego konta patryk

ocenił(a) film na 6
darmann

Darmann na filmwebie od lipca 2017, Botoks jedynym ocenionym filmem. Ile Ci zapłacili żebyś zaniżał ocenę? Widzę na forum ze skrajności w skrajność, albo 1 albo 10. Czy ktoś ten film w ogole widział? To tylko film! I to Vegi. Czego się spodziewaliście?? Masakra co tu sie dzieje

ocenił(a) film na 2
anka_kinomaniaczka

Widziałem wiec dałem 2, gdybym tak szybko wystawial oceny jak vega wystawia swoje grupom zawodowym to zarejestrowalbym sie dzisiaj i wystawił 1 po namowie kolegi. Kto miałby mi płacić? :D chętnie się zgłosze po należność, te słynne firmy farmaceutyczne czy jacyś inni mityczni "oni"? :D żałosne akcyjki z 10 to może sobie fundować alkoholik patus - autor tego dzieła

ocenił(a) film na 6
darmann

Serio? Przedstawiciele grup zawodowych są oburzeni na film Vegi? Nie wiedziałam, że to rężyser, który tworzy opiniotwórcze dzieła :) Jeśli chodzi o lekarzy to wystarczy przeczytać nową książkę "Mali Bogowie" - tam sobie lekarze sami wystawiają opinię, chyba jeszcze gorszą, niż Vega. A co do koncernów farmaceutycznych to przecież sama prawda, trochę przerysowana, ale jednak prawda.

ocenił(a) film na 2
anka_kinomaniaczka

Przedstawiciele większości grup zawodowych o ktorych (z zazdrości?) Fantazjuje vega maja to gdzieś bo w większości nie mają czasu ani siły na takie poerdoly. Jaka prawda o firmach farmaceutycznych? Leki z cukru? :))) czy np.immunoterapia raka? polecam dowolne forum onkologiczne

ocenił(a) film na 6
darmann

No to skoro nie mają czasu na takie pierdoły i mają to gdzieś, to skąd to oburzenie i ta agresja na forum? A ten cukier to przenośnia :))) Przecież wiadomo, że nie z cukru. Ale z jakiś kompletnie nic nie dających substancji,placebo. Wymyślanie chorób, które nie istnieją i suplementów, które pomogą je zwalczyć to też fikcja rozumiem?! :)

ocenił(a) film na 1
Irlik1

50groszyzawpis

użytkownik usunięty
mordensztein

10 groszy. To nie Olgino, tu się mało zarabia. :-)

Irlik1

Jak masz już spamować i robić z ludzi debilów to zrób też ze to samo ze swoich szefów .
Jest taki program który powtarza to co robiłeś na kompie wielokrotnie .
Czyli zakładasz konto mail np na http://t.pl/
potem zakładasz konto na Filmweb i oceniasz Botoks
ten program zrobi to automatycznie za ciebie , powtarzając to co mu pokarzesz .
Poszukaj go sobie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones