PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 606
ocen
4,4 10 1 115606
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Film trafia w sedno

ocenił(a) film na 10

Dla mnie film jest świetny. Ten kto nie miał " przyjemności" że służba zdrowia, ten powie, że film jest przerysowany. Nie wszyscy są tacy jak pokazują, to oczywiste, ale warto wiedzieć z co się dzieje w różnych przypadkach. Już takie rzeczy dzieją się na świecie, a nie wierzycie że coś takiego jak w Botoskie miało miejsca?
Niestety, jeżeli ktoś choruję na coś innego niż rak, cukrzyca, migrena itd ( super znane choroby) to więcej nie potrafią, jeżeli coś jest bardziej skomplikowane do wykrycia. Potrafią tylko odsyłać od jednego do drugiego. Nie daj Boże zaproponujesz jakieś badanie to się uniesie, że on wie najlepiej.
Ludzie psychicznie odpadają po kontaktach z lekarzami, którzy są tak lekceważący, że szkoda gadać. Nie mówię tego z byle czego, tylko niestety z doświadczenia.

ocenił(a) film na 2
Sylwia_197

wszystkich lekarzy poznales patryk?

ocenił(a) film na 10
darmann

Napisałam, że nie wszyscy tacy są. Ale z tymi z którymi miałam do czynienia, a było ich około 150 w ciągu pół roku , daje mi wiele do myślenia :)

użytkownik usunięty
Sylwia_197

Myślałem, że najgorsze co może się wiązać z filmem "Botoks" to sam film, który przedstawia środowisko lekarzy jako wylęgarnię patologii maści wszelakiej. Myliłem się, jest coś gorszego....

A tym czymś jest szczucie internautów na środowisko lekarskie, prowadzone przez osoby zatrudnione do spamowania forum celem obrony filmu.

ocenił(a) film na 10

Wiesz co? Akurat jestem zawiedziona poziomem niewiedzy w jakiej żyją Polacy. I to co się dzieje Was dziwi? Już takie rzeczy się dzieją na świecie, a zadziwia Was film

ocenił(a) film na 2
Sylwia_197

dobra patryk, 10 jest, następne konto dajesz

darmann

No, konto założone 30 września. Przypadek? Nie sądzę!

ocenił(a) film na 1

Co za syf i dno. Zaglądam tu na portal chyba od samego początku jego powstania ale nie przypominam sobie tak prostackiej / aroganckiej "akcji" pompowania sztucznie statystyk i punktacji - no ale jaki "film" takie metody....
Konta założone w dniu premiery tylko po to aby dać maxa. Poziom rozwielitek przydennych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones