PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Jest mi przykro

ocenił(a) film na 1

Jedynym wytłumaczeniem na to dlaczego ten film ma aż 4,5 gwiazdki jest poziom intelektualny naszego społeczeństwa. Skoro film dostał taką ocenę to musi się to niestety pokrywać z poziomem humoru i mentalnością ludzi, którzy mnie otaczają co mnie szczerze smuci. Jest mi przykro, że obraz służby zdrowia jest przedstawiony w tak fatalnym świetle co wraz z propagandą rządową nakręca jedynie durne myślenie naszego bezkrytycznego społeczeństwa. Dlaczego lekarz musi mieć sylwetkę bezdusznego bogacza, który kantuje i zabija ludzi? Jestem studentem medycyny, znam osobiście lekarzy i zapewniam, że tak nie jest. By zostać lekarzem specjalistą trzeba poświęcić około 12 lat nauki (6 lat studiów, rok stażu, około 5 lat specjalizacji). Jest to kupa pracy, 24-godzinne dyżury, duża odpowiedzialność, dużo papierkowej roboty, dołączmy do tego roszczeniowość pacjentów, którzy uważają, że lekarz musi wszystko wiedzieć i jest kimś w rodzaju Boga, ponieważ nie ma prawa się pomylić i musi postawić diagnozę od razu. Jest to mój apel do ludzi, którzy czytają moje wypociny,
nie wierzcie w brednie, które są przedstawione w tym filmie i pamiętajcie, że lekarz jest tylko człowiekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones