PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Za hejtem stoi pewien Pan ES oraz koncern farmaceutyczny!! Ponad 2000 jedynek i nowo zalozonych kont. Moze to nie jest film na 10 ale to nie przypadek a pisanie, ze zwolennicy Vegi atakuja filmweb 10 to tez akcja odwracajaca uwage. Dziwie sie, ze filmweb nie reaguje. Vega spodziewal sie pewno burzy i ten hejt ludzi nie zatrzyma a co wiecej nakreci dodatkowo spirale. Dzisiaj trole dodaja masowo jedynki aby obnizyc rating. Pani Korwin Piotrowska od kiku dni publikuje wszystkie mozliwe recenzje na temat filmu jakby nie bylo innych tematow. To wam nic nie da. Upolitycznianie fimow Patryka Vegi to kolejny absurd. Jeszczce niedawno przedstawiciel parti rzadzacej bardzo negatywnie wypowiadac sie o Sluzbach specjalnych.Filmweb i opinie o Botoks to jeden wielki blef. 70% opinii to zamowienie

ocenił(a) film na 10
radekkonder

To prawda. Koncerny mialy sporo czasu zeby sie przygotowac. W trailerze juz im Vega dowalil. Chyba nikt nie ma watpliwosci, ze tak jest z tymi koncernami. Film ocenilem na 10. Zachecam do pojscia do kina i przekonanie sie na wlasne oczy, ze jest wart takiej oceny.

ocenił(a) film na 10
stabioo

Ludzie i tak pojda. Hejt nie pomoze. Jutro bedzie lament po ogloszeniu wynikow. Skala ocen tego filmu to 1 70% i od 7 do 10 reszta. Nie ma 2, 3,4,5,6 To jest mozliwe tylko w skonfliktowanej i nienawidzacej ludzi sukcesu Polsce

radekkonder

Boshe, człowieku, to zły fim. ZŁY! W nosie mam koncerny, owszem, mysla tylko o swoim interesie i nawet chetnie bym obejrzała jakis dobry film, poruszający ta tematykę. Ale Botox to,po prostu zły film i tyle. Skad te informacje o 1000 kont he he, ja na razie widze, ze to ci co film chwała i daja 10 założyli konta wczoraj albo dzisiaj.

ocenił(a) film na 10
alicjadsd

Widocznie tak chcesz to sprawdzac. Ta akcja byla przygotowywana od poczatku tego roku.

użytkownik usunięty
radekkonder

Złe koncerny zmusiły Vegę do napisania złego scenariusza i później wyreżyserowania słabego filmu. Współczuję temu człowiekowi, bo nie miał bidulek żadnych szans w starciu z tą mafią i musiał się pokornie podporządkować, chcąc zachować życie.

radekkonder

Musisz byc dobrze poinformowany . Tajne Służby ?
Plutonowy Paluch na rozkaz!

ocenił(a) film na 8
alicjadsd

To ciekawe bo mam konto od paru ładnych lat a wystawiłam dobrą recenzję. Pewnie jestem fejkiem bo "chwalę film" ;-) Film nie jest geniuszem ale nie wiem jak można jakiemukolwiek fimowi wystawić 1. Toż to musi być kompletna klapa pod względem gry aktorskiej, muzyki, dialogów, poruszanych kwestii, no zwyczajnie wszystko na nie. Nie kumam ludzi. Ja i moje koleżanki nie jesteśmy patolą, nie klniemy co drugie, trzecie słowo, mamy rodziny, pracę, generalnie jakiś poziom reprezentujemy i jakoś wszystkie wyszłyśmy zadowolone z filmu. Mniej lub bardziej nie mniej jednak zadowolone. Każda z nas wyszła z pewną refleksją i zadumą. Film dał do myślenia i przedstawił to, że lekarz również jest człowiekiem. Uczy się na błędach, żałuje wielu rzeczy po fakcie. Film również ukazał lekarzy o sercu z kamienia oraz takich którzy nie zwracają uwagi na pieniądze czy sławę i chcą pomagać drugiemu człowiekowi. Ludzie, zastanówcie się czym jest wystawienie recenzji 1/10... Moim prywatnych zdaniem choćby sama gra aktorska poszczególnych osób znacznie ratuje ten film. Film to nie tylko fabuła.

ocenił(a) film na 10
magdalenkaa_66

I to jest obiektywna opinia

ocenił(a) film na 8
radekkonder

Dziękuje. Uważam, że niczego nie powinno się oceniać zero jedynkowo. Ocenianie jakiejkolwiek twórczości, czy to jest film, czy książka, czy też jakiś utwór, jest złożoną sprawą, a nie, nie (za przeproszeniem) jest chujowy bo tak i koniec kropka.

magdalenkaa_66

A dawanie wysokich ocen, bo co prawda film jest słaby, nawet w sumie bardzo ( tak pisza, ci ktorzy stawiają 10!), ale pokazuje sprawe aborcji ( w bardzo, ale to bardzo przekłamany sposob ) i invitro w nowym świetle nie jest żenujące?
Mnie strasznie wkurza, że koleś nakłamał w filmie jak najęty, ponaciagal na maksa rozne totalnie patologiczne sytuacje i pod patronatem Ducha Świetego zrobił z tego normę i jedyna prawde objawiona.

ocenił(a) film na 8
alicjadsd

Akurat teraz to ty naciągasz fakty, bo w filmie przedstawione są skrajne przypadki, sytuacje. Vega ani razu nie napomknął, że to jest prawda objawiona i że w każdym szpitalu takie rzeczy są na porządku dziennym, że każdy lekarz to łapówkarz i gnojek. Nie. To są skrajne przypadki aby pokazać że takie sytuacje mają miejsce i będą miały. Sama w zetknięciu ze służba zdrowia miałam ciekawe aczkolwiek średnio zabawne doświadczenia . Nieraz równie absurdalne. Co nie oznacza że każdy lekarz/ szpital/ człowiek jest taki sam. Powiem tak człowiek to człowiek. Niezależnie od tego czy jest lekarzem, taksówkarzem czy pilotem. Popełnia błędy. Sęk w tym aby wyciągnąć wnioski na tyle szybko aby jak najmniej osób na tym ucierpiało. Po to został nakręcony ten film. Nie w celu zwrócenia całej Polski przeciwko służbie zdrowia, tylko aby dać prosty przekaz, rozumiemy że człowiek to człowiek ale zacznij myślec czy to że jesteś na takim stanowisku na jakim jesteś upoważnia cię do kłamstwa, łapówkarstwa czy poniżania innych osób.. Dostaniesz tyle szacunku na ile sobie zasluzysz. A to co zrobisz teraz, prędzej czy później do Ciebie wróci.

magdalenkaa_66

Nie zgadzam sie z Toba, choc doceniam, ze możemy prowadzic kulturalna dyskusję. Przeczytalam jeszcze raz Twoje posty i nadal nie rozumiem, jakie przesłanie w tym filmie odnalazłaś. Że lekarz jest człowiekiem?! Chyba wiadomo...
No i sorry, jezeli ktos kreci film i mowi, ze wstrząśnie on Polska służba zdrowia, to raczej nie kreci on filmu o akurat jednym konkretnym szpitalu, gdzie nastąpiła fantastyczna kumulacja patologicznych sytuacji i zachowań, tylko w ten sposob daje nam obraz przeciętnego polskiego szpitala. Powiem Ci szczerze, ze ja wcale nie mam dobrego zdania o polskich lekarzach. Mam wielu znajomych lekarzy, a ze wzgledu na choroby w rodzinie mam też sporo do czynienia ze służba zdrowia. Mam tez porównanie do organizacji służby zdrowia w innym kraju, gdzie czesto jezdze. No i niestety, tego porównania w zasadzie nie ma. Totalnie inne podejście do pacjenta. Pełne szacunku i autentycznej checi pomocy. A tutaj dzika pogoń za kasa, łapanie stu etatów naraz. I jakby Vega o tym nakręcił film to w porzadku. Ale nie, on postawił na tania sensację. Te wszytskie K..., ch..., chlanie na umór, kloszardzi, ktorzy zostają ratownikami, w totalnie kłamliwy sposob pokazane zabiegi invitro czy aborcji.
On tego nie zrobił, bo mial "przesłanie". On ten film nakręcił bo chcial zarobic kase, duuuuuuużo kasy. I zrobił to rownie niechlujnie, jak ci pędzący za kasa lekarze - jeśli kreci 2-3 filmy rocznie to tak to musi wyglądać.
Takie sa wiec moje główne zarzuty - kłamstwa, żerowanie na taniej sensacji i niechlujność wykonania.

ocenił(a) film na 8
alicjadsd

W każdym filmie można odnaleźć coś wartościowego. Trzeba tylko chcieć i odrobinkę się wysilić :-)

radekkonder

Tak to prawda pracuje dla firmy farmaceutycznej Ibuprom , ten lek to jedna wielka ściema. Chce wyjawić prawde o nim ale czuje się zagrożony i śledzony . Juz od tego wszystkiego boli mnie głowa , żyje w tak wielkim stresie że chyba wezmę APAP , jedyny sprawdzony i zbadany lek z certyfikatami . Po nim zawsze mi przechodzi , jest super i polecam go każdemu . APAP i czujesz że żyjesz

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Myślę, że nie potrzebnie czas tracimy na konwersacje z ta osoba. Osobą, która oceniła Smoleńsk na 10!

ocenił(a) film na 10
alicjadsd

To byla pomylka. Zly ruch reka Smolensk to naciagana 3 max

radekkonder

Można zmienić

ocenił(a) film na 2
stabioo

jak im dowalił? Szapołowska mówiąca o cukrze pudrze? lol zapewne ty nie wiesz, że lekarstwa zanim zostaną wprowadzone do obiegu przechodzą kilka faz badań klinicznych łącznie z próbami podwójnie ślepymi, a cały proces trwa nawet 10 lat? Problem z koncernami polega na tym, że wydają setki miliony dolarów na opracowanie leku i nagle w fazie prób klinicznych na ludziach efekty uboczne okazują się bardzo szkodliwe, mimo to lekarstwo jest wprowadzone do sprzedaży. Na tym polega przekręt. Ponadto od 2015 roku firmy farmaceutyczne w corocznych jawnych raportach podają ile i za co płaciły lekarzom.

ocenił(a) film na 10
Ezo_Okami

Gdybys dokaldnie obejrzal film zauwazylbys pewna tajemnicza plansze ale moze ujawni to sam Vega

ocenił(a) film na 6
Ezo_Okami

Ale Ty mówisz o lekach na receptę, a nie suplementach. I nie wszystkie firmy podają w jawnych raportach za co płaciły lekarzom. Tylko te firmy, które należą do Infarmy. Inną sprawą jest też to, że nie każdy lekarz chce być na tej liście widoczny. W filmie prawda jest po prostu trochę przejaskrawiona, ale jest to nadal prawda.

ocenił(a) film na 2
anka_kinomaniaczka

a co suplementy diety mają wspólnego z rynkiem lekarstw? NIC. Suplementy diety nie są refundowane, ani przepisywane na receptę. Rynek suplementów diety nie jest regulowany przez prawo farmaceutyczne.
Fabryczkę suplementów może założyć każdy, a zgodność zawartości z deklarowanym składem podlega kontroli przeprowadzanej przez przez Państwowy Zakład Higieny. Infarma reprezentuje Europejską Federację Przemysłu i Stowarzyszeń Farmaceutycznych oraz ich Kodeks Przejrzystości. W filmie jest mowa o fake-leku z cukru pudru, zatem powtarzam - w normalnym świecie nie ma fake -leków. Po prostu nie mylmy suplementów diety, środków homeopatycznych z lekami.

ocenił(a) film na 6
Ezo_Okami

No własnie, fabryczke suplementow ( tak chetnie kupowanych przez polakow) moze zalozyc kazdy, nie potrzebują miec badan kliniczych, czyli ich działanie ńie jest niczym potwierdzone, a firme zarejestrowac w budce na polu, przeciez to wlasnie jest pokazane w filmie. Podobna historia miała miejsce na prawde. Przeciez w filmie jest mowa o - jak to nazwales - fake leku- suplemencie na fake - chorobe, wymyslona na potrzeby zysku. Nie było tam mowy o zadnych lekach na ciezkie choroby, ktore faktycznie musza miec badana kliniczne. Jeśli znasz ten rynek to dobrze wiesz, ze w prawdziwym zyciu jest nawet jeszcze gorzej, niz bylo to pokazane w filmie. Zabraklo tylko pokazania korupcji i machlojek wśrod farmaceutów. Ale kto wie, moze o tym bedzie nastepny film:)))

ocenił(a) film na 2
anka_kinomaniaczka

otóż to - żaden farmaceuta czy lekarz nie nazywa suplementu diety lekiem - samo używanie słowa "lek" w filmie jest bzdurą i jest nieuprawnione. Problem polega na tym, że przeciętny Polak nie odróżnia suplementu diety od produktu leczniczego. Polak leczy się w aptece i tu jest problem. Wystarczy iść do apteki, aby usłyszeć: boli mnie kręgosłup, mam straszne bóle w podbrzuszu - proszę lekarstwo. I cóż robi farmaceuta ? Podsuwa suplementy diety, ale nie informuje, że to nie jest LEK ! Nie informuje, że jeśli ból będzie się utrzymywać należy udać się do lekarza! I właśnie o to można mieć pretensje do Vegi, że zignorował prawdziwe problemy kosztem pokazania jakiś pierdół o ciałach obcych w odbytnicy.

ocenił(a) film na 6
Ezo_Okami

Umówmy sie, nie każdy Polak jest idiotą :) Po to te wszystkie historie były też przerysowane, żeby nie brać wszystkiego zbyt dosłownie, a ty się czepiasz słów. "Lek" czy "suplement", w tym wypadku żadna różnica, chodzi o wciskanie ludziom kitu przez całą branże farmaceutyczną.Wciskanie ludziom leków na receptę, których wcale nie potrzebują, ale niech wezmą tak na wszelki wypadek. Mechanizm był tam ukazany dość dobrze i nie chodziło o poważne leki na żadne poważne choroby, tylko "lek" na stres. Poza tym - lekarze też zalecają pacjentom kupno suplementów diety na różne dolegliwości. A to, że pacjenci się sami leczą w aptekach to już ich problem i odpowiedzialność. Często są zmuszeni, bo czas oczekiwania na wizytę u lekarza jest tak długa, że nie mają wyjścia.
Poza tym - od kiedy filmy Vegi są traktowane tak poważnie? Przecież wiadomo co to za reżyser i jakie filmy kręci. Ja go nie lubie i wszystkie jego filmy były dla mnie dnem. Na ten poszłam z ciekawości ze względu na tematykę. I serio najbardziej mnie rozbawił ten brak poprawności politycznej. Ludzie powinni się dowiedzieć jak są robieni w konia.

ocenił(a) film na 9
stabioo

Pracuję na rynku farmacji to powiem, że VEGA i tak był delikatny. Wygląda to tak: Przychodzi Handlowiec do lekarza i informuje, że firma w której pracuje daje np. 20 dych za przeprowadzenie opinii o ich np. suplemencie. Lekarz się zgadza i wypisując ten suplement na receptę od razu po wyjściu pacjenta wpisuje taką adnotację w swoim zeszycie + krótkie ble ble o tym jak zadziałał. Po kwartale przychodzi Handlowiec prosi o zeszycik a tam 200wpisów. Czyli 200 x 20zł = 4000zł.
Na tyle lekarz może wystawić firmie legalnie rachunek. Najlepsi lekarze jadą nawet na szkolenie w b. odległym zakątku świata (takie wczasy, gdzie przez 7 dni w tyg. mają 1 godz. szkolenia, a reszta odpoczynek). Potem są już opinioliderzy z tytułami doktoranckimi, profesury, itd. Ale tam już jest kasa w setkach tysięcy, bo to oni wiedzą jaką terapię i na jakich lekach na swoich oddziałach będą prowadzić.

ocenił(a) film na 2
radekkonder

Vega obiecał nam prawdę o narodowym systemie zdrowia, zamiast prawdy dostaliśmy psa kopulującego z kobietą - stąd tyle jedynek. Vega nie zdiagnozował problemu - zrobił film dla kasy i stąd oburzenie. Gdyby nie naobiecywał cudów,to nie byłoby problemu z oceną, ale nie można zaczynać filmu jak paradokumentu podając dane statystyczne, a potem pokazywać kłamstwa przez następne 120 minut.

ocenił(a) film na 10
Ezo_Okami

To niestety nie sa klamstwa

radekkonder

Co dokladnie nie sa kłamstwa? Jestes w stanie podjac merytoryczna dyskusje? Skad masz informacje o 2000 nowozalozonych kont?
Obawiam sie, ze szerzysz mity.

ocenił(a) film na 10
alicjadsd

Zareczam Ci , ze nie szerze mitow. Nie jestem upowazniony do powiedzeniea wiecej. Czy z reka na sercu skoro obejrzalas ten film uwazasz, ze zasluguje na 1 gwiazdke? Rozmawialem na przestrzeni ostatnich kilku dni z wieloma aktorami. Tez sa w szoku, ze dzieje sie to co sie dzieje. Ani ES ani pewien koncern nic nie sa w stanie zrobic sztucznie obnizajac rating bo znaczenia ma jedno JUTRZEJSZY WYNIK ;-) a ten bedzie bardzo dobry. Leoszy niz Pitbull Nowe porzadki np. Troche sie zdziwicie tez wkrotce jak pokaza sie recenzje z Uk. Nie bedzie penow ale nie bedzie tez jednej gwiazdki.

ocenił(a) film na 10
radekkonder

*peanow

radekkonder

Juz chociażby te 17% umierających po operacji pacjentów to sa kłamstwa.

ocenił(a) film na 10
alicjadsd

Podaj zrodlo skoro twierdzisz inaczej.

radekkonder

Wygooglaj, nie da sie linka zamieścić. Te 17% , ktorym sie Vega ochoczo posługuje pochodzi z raportu pisma Lancet z 2012 r. Te dane zostały totalnie podważone przez polskich chirurgów. Nie wiadomo jaka byla metodologia liczenia, skad te dane wzięto. Na zdrowy rozum - ile znacie ludzi, ktorzy milej operacje w szpitalu? A ilu z nich umarło? Co piąty?!
No, ale Vedze do jego bredni ten sensacyjny raport pasuje.

radekkonder

Mówisz, że "może to nie jest film na 10" i dajesz 10? Dobre :D

ocenił(a) film na 10
Curt90

To jest moj protest przeciwko temu co sie dzieje. Bo to czysta manipulacja. Ci co wydali na to pieniadze moga sie teraz schowac. Botoks ma 711906 otwarcie roku 2017.

radekkonder

Innymi słowy sam uczestniczysz w manipulacji. Brawo.

ocenił(a) film na 1
radekkonder

To, że ten film to disco polo, mi zwisa - każdy lubi, co mu smakuje. Ale zakłamania i podłości mu wybaczyć nie mogę. To pisałem ja, Zły Koncern.

ocenił(a) film na 1
radekkonder

trzeba być chorym na głowę żeby temu fajansowi przypinać łatkę "arcydzieła"..polecam wizytę u lekarza.a jak jesteś tak przeciwko służbie zdrowia i masz o nich takie negatywe zdanie,to chociaż idź do weterynarza. niestety, byłem na filmie...ludzie podczas seansu opuszczali kino,sam też wyszedłem 15 minut przed końcem,bo już nie mogłem wyrobić. w życiu nie widziałem tak gównianego filmu jak ten. najgorzej wydane 17 złotych EVER.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones