PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 588
ocen
4,4 10 1 115588
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Najgorszy film roku

ocenił(a) film na 1

Tak złego filmu jeszcze chyba nie widziałam. Powinni oddawać za bilet, najgorzej wydane 25 zł. Scenariusz i dialogi to jakaś farsa

ocenił(a) film na 10
MagZu

ty chyba jeszcze zlego filmu niewidzialas

MagZu

A słychać w ogóle dobrze te dialogi czy mamy jakiś bełkot jak w nowych pitbulach gdzie nic nierozumie się.

ocenił(a) film na 3
MagZu

Obejrzyj polandia jeszcze gorsza produkcjs,przy niej botoks jest arcydziełem

ocenił(a) film na 1
CharlesVane1721

Może ja za dużo dobrych filmów w życiu widziałam. Nie mogę ścierpieć tych pozytywnych opinii, czy nikt już nie ogląda dobrego kina. Nie udzielam się na żadnych forach ale po powrocie z kina musiałam założyć konto i podzielić się swoimi odczuciami. Po 2 min. chciałam wyjść, mino, że uwielbiam mocne kino Vegi ale tego nie mogłam strawić. Nie jest to film w żadnym razie kontrowersyjny i zmuszający do myślenie, to kiepskie kino pod publiczkę, tam gdzie według reżysera miało być śmiesznie jest żałośnie.
Szacunek za podniesienie ciężkiego tematu aborcji, in vitro, farmacji i medycyny estetycznej ale czemu jest to tak źle napisane, nakręcone i zagrane. Potencjał był niesamowity, czekałam na ten film i tak wielkie rozczarowanie.

MagZu

Film bardzo kiepski
Pierwszy raz miałam ochotę wyjść z kina

ocenił(a) film na 1
MagZu

A czy czasami nie jest takie prawo że można chcieć zwrotu pieniędzy za bilet?

Deyna95

Nie.

ocenił(a) film na 1
slawek41

To Lipa straszna, towar można zwrócić A z sumie bilet to też towar, jesteś pewien?

Deyna95

Tak.

slawek41

Towar można zwrócić w obecności kuriera/ listonosza. W kwestii biletu - Twoim "obejrzeniem wstępnym" nazwijmy to produktu był zwiastun. Skoro kupiłaś bilet to znaczy że wiedziałaś jak film wygląda (czyt. obejrzałaś zwiastun). Jeżeli nie - Twoja strata (bo towar został odpakowany, więc jego reklamację możesz sobie wykrzyczeć w Internecie, czy nawet u rzecznika Praw Konsumenta - który przy takiej sprawie uśmiechnąłby się i skierował na odpowiedni oddział dla tzw. "czubków")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones