PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 676
ocen
4,4 10 1 115676
1,8 30
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Nie wiem dlaczego co poniektórzy się oburzają. Film oczywiście jak większość będzie delikatnie naciągnięty dla potrzeb kinematografii co nie zmienia faktu jak wygląda koncern farmaceutyczny czy w jakimś stopniu lekarski. Często nie spowodowany tym że ktoś chciał taki być ale tym do czego doprowadziła brutalna rzeczywistość w danej dziedzinie. To widać na codzień, nawet były testy które pokazywały jak potencjalnie zwykli ludzie się zachowywali mając władze lub obcując że skostniałym aparatem państwa. Nie ma też się co oburzać na jakiś poziom wulgaryzmów. Bluzni większość i cytując klasyka gdyby usunąć królową wulgaryzmów że słownika można zaryzykować twierdzenie że naród by zamilkł

szlyski86

Nie przypominam sobie filmu mówiącego o patologiach w polskiej służbie zdrowia. Więc nawet jeśli będzie ciut przerysowany to myślę, że interesujący

ocenił(a) film na 8
szlyski86

właśnie ja też chciałbym przez ten film spojrzeć na koncerny farmaceutyczne z innego punktu widzenia, bo służba zdrowia to jedno a pieniądze idące w miliardy za sprzedawanie sproszkowanych wodorostów to drugie więc już sam cytat ze zwiastunu o budżecie mafii mnie przekonuje do wybrania się do kina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones